Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is tart egy ismeretlennel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tart egy ismeretlennel való aktustól?

Figyelt kérdés
Voltam már fiúval, jó is volt. De mostanában nem merek belemenni senkivel se. Bennem lenne a hiba, valamit nagyon rosszul csinálok?

2021. szept. 4. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2021. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
hány éves vagy, hogy nézel ki, inkább nem akarsz,nem ?
2021. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék, de nem sokszor voltam még és legutoljára nagyon keményen dugott meg a pasi. Én nem is szerettem volna, de lefogott és már próbált is bennem lenni. Nem is nagyon ment be neki, hamar el is élvezett, majd ott is hagyott. Szeretnék inkább szeretve lenni és odabújni a másikhoz és úgy lenni.
2021. szept. 4. 11:00
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
jó nagy tahó volt, bosszút kell állni ezért.
2021. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem lepontozni kéne a releváns kérdéseket, hanem válaszolni rájuk. :)


Nagyon nem mindegy, hogy mondjuk 16 évesen van benned félsz, vagy 30 évesen.

2021. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológust tessék felkeresni. Lehetőleg olyat, aki tovább tanult 5 évnél és van szexuálpszichológia végzettsége is. Ők tudnak segíteni, itt nem.
2021. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
21 évesen még naiv vagyok, hogy elhittem a másiknak, hogy nem ezt teszi velem. De azóta is sokat gondolok rá, de már nem hagynám. Nem tudom miért kellene és hogyan bosszút állnom rajta? Ismeretlennek nehéz lenne erről beszélnem azt hiszem.
2021. szept. 4. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rossz élményed, és ez elvette a kedved, bátortalanabbá, túlzottan óvatossá tett. Ez érthető. Azt javaslom, hogy ne csupán szexpartnereket keress, inkább egy jó barátot, aki vissza tudja építeni az önbizalmadat.
2021. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8as abszolut gyonyoruen megfogalmazta
2021. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!