Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan akit izgatna,ha ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit izgatna,ha ugy dughatna meg valakit, hogy az nem latja őt, mert be van kötve a szeme? Es bekötött szemmel szopna?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 00:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Fiatalt
Időset
Középkorút
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék ilyenbe mint P
2021. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Aktívként,egy bekötött szemü passzíval!

Így ertettem a kerdést.

2021. febr. 19. 00:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jó hogy nem bekötött szájjal
2021. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szoptam mar bekotott szemmel
2021. febr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dugnék így újra.
2021. febr. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám 35f
2021. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
En folyton azon agyalok, hogy talalkoznek valakivel, de nem tudnam hogy nez ki mert be van kötve a szemem és csak azt ereznem hogy beteszi a hatalmas farkát a seggembe, vagy azt ,hogy szopom a hatalmas apolt tiszta farkat.
2021. febr. 19. 09:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Groly Hole szerintem ezt a célt szolgálja, nem kell bekötött szemmel járkálni :D

Viszont engem ez az ami taszít, hogy nem tudom ki az illető.

2021. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt amúgy hogy képzelted el?

Úgy járkálsz az utcán mint Sandra Bullock a Madarak a dobozban című filmben? :D

Mert ha arra kerül a sor, hogy bekötöd a szemed, azért tudod kivel van dolgod.

2021. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, a szem bekötésével nem megoldható, hogy ne is tudja a passzív, kivel van együtt - ezt az izgalmat valóban a glory hole adhatja meg. Azonban úgy gondolom, a szemkötő (mint ahogy a bilincs is) más jellegű izgalmat okoz: a ráhagyatkozásnak, a kiszolgáltatottságnak, a kiszámíthatatlanra várakozásnak az élményét adja meg, amihez - ha az ember nem pont ezt igényli - nem kell feltétlenül az aktív dominanciája, csak határozottsága, irányítása...


Ugyanakkor pont ezek miatt nagyon fontos, hogy

- legyen meg a két személy között az ismeretség és a megalapozott bizalom, valamint megállapodás arról, hogy az együttlétbe e keretek között mi fér bele, és mi nem

- a kiszolgáltatottság érzete csak és kizárólag a szerepjátékon belül jelenjen meg a passzív tudatában, és soha ne váljon valóságos kiszolgáltatottsággá az aktív gondolkodásában

- a kódszó, vagy kódszavak pontos megbeszélése, és azok kimondásának az előre megbeszéltek szerinti tiszteletben tartása.


Mindezek alapján engem, mint aktívot nem tudna izgalomba hozni a glory hole jelleg, mert én szeretem látni a másikat, de izgalomba hoz az a rámhagyatkozás és látszólagos-részleges kiszolgáltatottság, amivel a másik a vágyaimat fogadja, és az akaratomat elfogadja.


Legvégül: ez izgalmas szerepjáték lehet, de ne feledjétek, mindezek ellenére ez nem játék, s ne legyetek felelőtlenek, hanem mindig vigyázzatok arra, hogy ne élhessenek vissza a helyzettel, ne váljatok áldozattá!

2021. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!