Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szólított már le srác vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólított már le srác vagy jelölt be vagy ilyesmi ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Mármint olyan akivel lett valami. Főleg a leszólítós érdekel. Hogyan szólított le? Milyen szöveggel? Hány évesen volt? Honnan sejtette hogy meleg vagy?
2021. jan. 2. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak nézett nagyon a srác. Tescoba. Én szólítottam le végül... Huszonévesen volt. Pár éve. Nem lett szex. Nem tudom honnan sejtette.


Korábban is volt egy story de nem tudtam eldönteni hogy én látom bele vagy sem. Így nem lett semmi.

2021. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett a kezemből a telefonom és felvette, csak annyi kellett hogy egymás szemébe néztünk, ezt látod, hogy a másik hogy néz rád. Aztán elkezdtünk beszélgetni, kiderült hogy egyidősek vagyunk és közel is lakunk egymáshoz.
2021. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelölés volt. Fogalmam sincs, honnan szedte, hogy meleg vagyok, nem volt semmi közös ismerősünk, 140 kmre laktunk egymástól... mindenesetre beszélgetésbe elegyedtünk, majd több is lett :)
2021. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Strandon igen . Dumálgattunk később találkoztunk is
2021. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Még jó hogy nem lett semmi 😂

Roma, velem meg haverommal egykorú srác lehetett. Sétált egy lánnyal, akit miután elhagytak minket elkezdett ajánlgatni. Én mondtam neki poénból, hogy meleg prosti vagyok én is. Erre annyira ráizgult, hogy elakart hívni magához. Meg, hogy ő milyen jó az ágyba stb... 😂

22f

2021. jan. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fürdőben, tavaly előtt (28 voltam, ő 34) Azóta már együtt élünk.
2021. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fürdőben ahol a szauna naturista.

Mondjuk ott elég csak a tekintetet figyelni, hogy egy pasit kit néz meg jobban, a pasikat vagy a csajokat.

Szóval elegyedtem vele, és zuhanyzáskor kivertük egymásét.

2021. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen

De nem jött be, szóval tárgytalan volt

2021. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Furdoben, meg aznap meg is kostoltam
2021. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!