Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az, ami miatt örültök,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami miatt örültök, hogy melegnek születtetek, amiért hálásak vagytok, amiben egyébként nem lett volna részetek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 01:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Cis fehér férfi vagyok, és meleg. Ha nem lennék meleg akkor meg lenne a teljes privilégium, ami azt jelentené hogy teljes előnyöm lenne mindenben másokkal szemben, bárki mondhat bármit tudom hogy privilégiumom van mert fehér férfi vagyok, ha hetero lennék akkor még nagyobb lenne ez a privilégium. Azért tudom hogy ebben a világban előny fehér hetero férfinak lenni mivel látom a dolgok másik oldalát, több lánytesóm is van és ők sok dologban hátrányban vannak, néha nem veszik őket komolyan mert nők, máskor meg szexualizálják és tárgyiasítsák őket, nekik tanítják azt hogy ne menjenek ki maguk este mert veszélyben lehet a életük, ahelyett hogy a férfiakat tanítanánk arra hogy hogyan kell viselkedni egy nőhöz. Aztán van egy barátom aki sötétebb bőrszínű, de sokkal jobb embernek gondolom őt mint magamat mert a jónak a mintaképe mégis naponta érik őt hátrányos helyzetek mint pl munkahelyre nem veszik fel csak azért mert sötétebb a bőre, vagy csak úgy kiközösítik ezeket a embereket. Igaz még úgy is hogy meleg vagyok privilégiumom van másokkal szembe, és ha belegondolok hálás vagyok azért hogy meleg vagyok, ha nem lennék az akkor talán sohasem látnám a dolgok azon részét amit sok cis fehér hetreo férfi nem lát (vagy csak nem akarja látni), hetero ként könnyebb lenne a életem, viszont lehet én is egyike lennék azokna a férfiaknak akik a nőket és a más bőrszínüeket lenézi (persze van sok kivétel, nem az összes cis hetero férfi ilyen, de vannak köztük). Aztán a gyerekvállalás, szeretem a gyerekeket, de így hogy meleg vagyok nem várják tőlem el hogy gyerekem legyen ami lehet csak én tekintek előnynek mivel lehet nem is akarok gyereket, és a gyereknevelés akkora nagy felelősség és annyi tanulással járna hogy nem tudom valaha készen e leszek rá, ha hetero lennék akkor már szinte külső nyomás az hogy legyen gyereked és nem csak a család nyom rád hanem a média is, legtöbb hetero úgy vág bele hogy fel sem készült rá aztán elbasszák a nevelést és a gyerek felnő és mentális problémái vannak (persze itt is közrejátszik a genetikai prediszpozíció, viszon az sem mindegy hogyan nevelik a gyereket a szülők). Lehet sokan támadni fognak ezekért a kommentekben, de nekem ez véleményem, meghalgatom a ellenvéleményeket ha van valakinek. 20/f.
2021. aug. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
Hálás vagyok hogy a tarsadalom kitaszitott tagja lehetek erről álmodoztam 500 millió éve
2021. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
#2, remélem, mindenki megérti a szavaidat...
2021. aug. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
16%
1. Te liberális vagy?
2021. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Lacás1976 ***** válasza:
85%

Jó kérdés.

Pl. Hálás vagyok hogy nem kell a női hisztit meg anblokk a nőket elviselnem.

Hálás vagyok hogy rengeteget tudtam,tudok szexelni, a 168 centi magasságommal a nők le se szarnának, de a meleg világban ez nem lényeges.

Mivel uni vagyok minden szexuális élményt oda vissza meg tudok élni amit egy heteró szinte el sem tud képzelni.

Meg amikor látom hogy manipulálják a nők a palikat,hát nálam ez nem működik 😀 ezért is hálás vagyok. Csak azért nem vagyok hálás hogy nem nyugatabbra születtem..

2021. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok nagyszeru baratot, ismerost koszonhetek annak, hogy a fiukhoz vonzodom. Ha hetero lennek akkor soha az eletben nem ismerem meg oket.
2021. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Megismertem egy külön kis világot, sok nagyon érdekes emberrel. Szereztem egy csomó olyan furcsa, bizarr vagy vicces élményt, amit heteróként nem tehettem volna.


És a legfőbb: szerintem a melegség miatt empatikusabb, érzékenyebb emberré voltam. Pontosan tudom, milyen az, amikor valakit olyasmi miatt ítélnek el, amiről nem tehet. Kevésbé vagyok emiatt ítélkező, mindig igyekszem körüljárni és megérteni a dolgokat.


Összességében: nyilván sose választottam volna, hogy meleg legyek (ha ez választás kérdése lett volna), de ha már így alakult, látok benne előnyöket. Egyfajta próbatétel is ez. Ha hinnék a reinkarnációban, azt gondolnám, előző életemben egy gyorsan ítélkező ember lehettem, ezért kaptam most ilyen sorsot. :D

2021. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Béla211 ***** válasza:
98%

Azt, hogy nem várják el a nagy esküvőt és nincsen sértődés, ha nem hívód meg az x dik rokont.És, hogy nem kell templomban esküdni meg nem kell jegyesoktatásra járni ennek kifejezetten örülök. Mondjuk érdekes, mert a gyereket tőlünk számon kérik. 12 éve vagyunk együtt és többen a családomból utalásokat tetekrá mért nem fogadunk örökbe.

Szóval ezt a részét nem úsztam meg. 😄

A legfontossabb ha nem lennék meleg biztos nem ismerem meg a párommat és valószínűleg még szűz lenék. Mert én soha nem kezdeményztem senkinél.A srácok többsége ha teccel nekik és ott vagy már a randin akkor kezdeményez.

Nekem nagyon megkellett tanulnom, hogyan mutasam ki az érzéseimet. 1 es amúgy nagyon jókat írtál. Nők nagyrésze nagy manipulátor, de az a szomorú tény, hogy szükségük is van rá.

2021. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Az #5 válaszoló annyira jól leírta, hogy mindenben igaz rám is. Egyáltalán nem undorodok a női testtől például, de a természetük az olyan hogy örülök én is hogy ezt nekem nem kell elviselni. Én nem alacsony vagyok hanem vékony (nem genetika miatt, hanem mert én így érzem jól magam) és így sem igazán foglalkoznának velem a nők, mert hát hol vannak az izmok. Így melegként ez nem gáz. Az #1 válasz viszont elég gáz…
2021. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
41%
#9 válaszoló vagyok. Elolvastam mégegyszer az #1 választ, és annyi van, hogy este pl nekünk is vigyázni kell mert minket (mármint férfiakat) nem megerőszakolnak hanem megvernek vagy kirabolnak függetlenül attól, hogy meleg vagyok vagy hetero. Amiket a sötétebb bőrű emberekről írtál abban van igazság, viszont én semmiképp sem tenném őket a nőkkel “egy szintre”. Az én meglátásom szerint a nők simán “feljebb vannak” a más bőrszínű embereknél, a homoszexuálisoknál és mindenki másnál, aki nem az általad leírt cis fehér férfi. Tehát ők vannak rögtön a “második helyen”, és ezért szerintem közel sem szenvednek annyi hátrányt mint amennyit hangoztatnak.
2021. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!