Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti egy transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti egy transznemű pasival tudnátok együtt lenni?

Figyelt kérdés
Aki eredetileg nőnek született.
2021. aug. 19. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Aktív vagyok, de mindenesetre némelyik transzi férfi jobban néz ki, mint akármelyik meleg vagy hetero társunk. Szokott izgatni a fantázia, hogy mégis milyen érzés lehetne vele?

Szerintem mindenkinek van piszkos fantáziája és nem illik elítélni senkit. Mindenki lehet névtelen, melegként engem a konkrét transznemű, férfihangú nők is izgatnak, pedig alapból a nők nem. Van bennük valami különleges, amit nem találnék vonzónak egy nőben, mégpedig az, hogy jobban ismeri az én testem, az erogén zónáimat, mint egy nő. Pontosan tudja hol kell megérinteni és mikor, mintha 10 éve ismernénk egymást. Volt transzneművel is kalandom, transzi nővel(tehát férfiból átalakult nővel) és felejthetetlen élmény volt. Sokszor a melegséget nem is testi dolgoknak tulajdonítom, hanem annak, hogy a lelkem közelebb kerüljön a másikhoz. Sok hetero társunk persze ezt nem érti, ezért is hullik szét mindennemű kapcsolatuk. Szóval igen, kedves Kérdező, igen, vonzónak találok egy csinos transznemű nőt és egy férfit is, pedig meleg vagyok teljesen. A férfiakhoz vonzódom, kis extrával megfűszerezve.

2021. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit szomorú, hogy van, aki egy műtéthez köti azt, hogy együtt legyen-e valakivel. De persze megértem, hogy fontos a szexuális együttlét, és nem vonzza a punci. Mindkét félnek nehéz.


#1 meg kevered a szezont a fazonnal. Felsorolod szépen a szexualitásokat, de a transzNEMŰség az nem szexualitás, hanem nemi identitás. Két különböző fogalom :)

2021. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
kipróbálnám én is
2021. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!