Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet kezdeni egy 21 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy 21 éves "abdl" fiúval? Nagyon cuki de nem tudom, hogy kezdjek bele. A szex jó vele, de ezt nemrég mondta el és szeretné kiélni, szeretné hogy az "apucija" legyek. ez egy szexmentes játék lenne.

Figyelt kérdés
meg kicsit kéne némi indo mi is ez teljesen pontosan :D
2021. júl. 27. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Redditen olvass utána vagy fórumokon. Általában a rossz gyerekkor miatt alakul ki és ez amolyan regresszió.
2021. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Pszichológus, ne legyél senki pot apja. Nagyon gáz.
2021. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha neki ez jó, miért ne tennéd meg?
2021. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kapcsolj be neki mesét, játszatok gyerek játékokkal. De egyszerűbb tőle megkérdezni,hogy ezt ő pontosan hogyan szereti kiélni. Amikor ebben az adott állapotban van,akkor hány évesnek érzi magát.
2021. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Amikor ebben az adott állapotban van,akkor hány évesnek érzi magát."


Azt mondta hogy 4-nek és kb ezeket szeretné amiket felsoroltál. Meg szeretné ha megfurdetném. Kádban.

2021. júl. 28. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Na hát akkor ezeket kell tenned. A kádba kaphat játékokat, gumikacsát, meg fogalmam sincs milyen játékok vannak manapság fürdéshez. 😅😅😅

A kajáját vágd fel apróbb darabokra,hogy tudja enni. Ilyen "viccesebb" gyerekeknek való kajákkal is kedveskedhetsz, pl a dino alaku husik.

2021. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lol, ez érdekes lesz :D olyan húst hol lehet kapni? nem tudom mi kell egy gyereknek :D
2021. júl. 28. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
tescoban szoktam látni, de biztos van pár helyen 😄
2021. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16%
Én is a pszichológust javasolnám inkább.
2021. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!