Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz, ha 21 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 21 éves létemre, izgatna ha szexelne velem egy 14-18 éves, uni/aktív srác?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Nagyon

Beteg allat vagy

2020. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenkor nemtom hogy felfogják e hogy gyakran a 14-15évesek még nagyon gyerekek..
2020. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Izgatna, nem azt jelenti h megtennem (nálam fiatalabbal még nem is nagyon voltam (főleg nem 18 év alatti al) , talán ezért is nagyon fura ez a vágy). Egyszerűen csak sokat gondolok erre.. És a ferfiassabb tinik izgatnak, de megértem a riadalmakat, inkább 16-17t kellett volna írni.
2020. nov. 4. 22:00
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
szerinten nincs vele baj, nálad sokkal idősebbek is vágynak erre
2020. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire.
2020. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem meg igenis van baj vele, és ezt melegként mondom. Nem azt mondom, hogy pedofil vagy, vagy erőszaktevő, de egy huszonéves ne dugjon egy tizennégy évessel, mert csak kárt okoz vele.
2020. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Én voltam 14-15 éves és már akkor is iszonyat vágytam a szexre. Sajnálom, hogy csak később veszítettem el.
2020. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Naiv vagy. Ne féltsd te ezeket. Majd amikor látod a cuki tinifiút simán elmenni a hatvannyolc éves papával, akkor majd nézel...


Hát így legyenek elvei az embernek. Magadat féltsed inkább ezektől. Jó tanács.

2020. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Nincs ezzel semmi baj, nekem is az a korosztály jön be igazán, pedig én csaknem dupla annyi idős vagyok mint a kérdező...

A puszta gondolata is felizgat, ha arra gondolok, hogy egy fiatal sráccal lehetek!, nagyon jó kényeztetni ilyen fiatal fiúkat...


És mindenki nézzen magába kicsit mielőtt lepontozna, mert hát mindannyian voltunk 15 évesek, és tudjuk, ez a korosztály már bizony vágyik a testi kapcsolatra, az érintésre, meg minden jóra!, és ha ezeket egy idősebbtől kapja meg, szerintem az nem baj...

2020. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Szomszédomat vitték is a rendőrök, számítógép telefonnal együtt ő se volt idősebb mint te képeket gyüjtögette kB 1éve van benn
2020. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!