Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindrön hogy oldjam meg ezt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindrön hogy oldjam meg ezt? Mindenképpen hátrány.

Figyelt kérdés

Grindrn ma már alap hogy arcképpel ismerkedik valaki, kép nélkülieknek vissza sem írnak meg nem írnak rá azokra.


De sok sportos vagy kigyúrt férfi van fenn testképpel, arc nélkül.

Nekik így is jönnek az üzenetek.



Ha nem vagyok testileg ilyen de az arcomat nem szeretném kérés nélkül profilban mutogatni mit tegyek?

Így nagyon hátrányos ez a helyzet.


Ruhába testkép arc nélkül meg senkit nem érdekel.


Tájkép meg ilyenek vicc, akkor már ne legyen semmi az is jobb.



2021. júl. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel ki arckepet, akkor evidens, hogy mindig neked kell kezdemenyezni es privatban kuldeni magadrol. Mas opcio nincs.
2021. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy szoktam hogy arckép küldéssel írok rá privátban a pasikra.
2021. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Ki tehetsz iolyan jellegú képet ami rád jellemző, vagy téged érdekel, bicikli? Autó motor, drog, cigi, túra, ilyesmi. Dildó, hám, vagy csak egy szív ha csak szerelmet keresel.
2021. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Tökmindegy, ezek az appok azoknak való akiknek van mit villantani, ha nincs akkor növeled a taglétszámot, de nagyon mást ne várjál.
2021. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

4. azért ez elég ronda élet lenne így.

2021. júl. 5. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!