Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyhogy ilyen jó stílusuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen jó stílusuk van a melegeknek általában?

Figyelt kérdés

Én melegeket akiket ismerek nekik 99%-ban nagyon jó stílusuk van, és sok híres divattervező is meleg (Versace, Armani, Balenciaga, Dior ...).


Hogyhogy ilyen jó stílusuk van a melegeknek? És miért?

(BTW én is meleg vagyok, kíváncsiságból kérdezem)



2021. júl. 1. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Mert annyit foglalkoznak magukkal mint a tinilányok.
2021. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb lehetőségünk van a homo férfiak körében, így adunk magunkra, hogy jól nézzünk ki, kelendőek legyünk.
2021. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Mert minket érdekel, hogy ne úgy nézzünk ki, mint egy büdös orángután. Nem mindenki másnak akar tetszeni, ahogy a nők sem a férfiaknak öltöznek ki. Magunknak csináljuk, magunkért. Mellesleg nem minden hetero férfi büdös orángután, de túlnyomó részük az, sajnos. Van olyan, aki nem törli ki miután nagy dolga volt, mert szerinte meleg lesz attól, ha bármi a feneke közé csúszik (wc papír pl..).
2021. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!