Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, hogy vagytok megelége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogy vagytok megelégedve a mostani propagandával?

Figyelt kérdés

Lényegében most már mindenhol szivárványszínű lobogók vannak, a túlon is, túl van tolva az azonosneműek dolga.


Elégedettek vagytok, hogy ítélitek meg azt, ami az elmúlt pár hétben történt?


2021. jún. 30. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Személy szerint úgy ítélem meg, hogy orbán verje a saját f@szával a csalánt.
2021. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DominikX ***** válasza:
87%

Nem látom sehol a szivárványzászlokat. Nettlixen se látom az LMBTQ filmeket olyan gyakran.

Ez a két dolog valahogy csak a látens melegeknek jön elő állandóan 😏

2021. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész hónap alatt max három olyan dolgot láttam, ami szivárványos lett volna, de azokat is csak haszonleső nagy cégektől.
2021. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Elvagy te tévedve kedves kérdező. Sehol sincs szivárványos lobogó. Nem kéne mindent elhinni a médiának. Egyébként is ha van, az max Pesten. ;) Kicsit tájékozódj legközelebb.
2021. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy lobogót sem láttam és sajna nem tudom, hogy milyen propagandáról beszélsz.
2021. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező! Esetleg nem a fidesz melegellenes propagandájáról beszélsz, amivel az Ellenzéki Összefogást próbálják gyengíteni, és a magyar emberekben a homofóbiát erősíteni, miközben a narancspárt tagjai közül többen is titokban LMBTQ tagok?

Már elnézést, de szerintem fordítva ülsz a lovon, hiszen korántsem ez a helyzet, főleg nem ebben az országban. Szerinted hogy legyünk megelégedve úgy, hogy még mindig 70 ország van, ahol a homoszexualitást börtönbe zárással, vagy akár halállal büntetik? Szerinted hogy legyünk megelégedve, ha a drágalátos kormányunk folyamatosan foszt meg az eleve a heteróknál kevesebb jogainktól? Hogy legyünk megelégedve úgy, hogy a nyugati országok közül egyre több helyen engedélyezik a melegházasságot, illetve az azonos nemű párok örökbefogadását, itt meg még akkor se érezhetjük magunkat biztonságban, ha az utcán megfogjuk a párunk kezét?

Gondolkodj el légyszi ezeken, és utána tedd fel magadtól ezt a kérdést!

2021. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Kedves 6.

Őszintén kérlek, hogy kezd el olvasni nem csak narancs oldalakat, olvass már "propagandát", majd nézd meg az országok listáját ahova mehetsz,ne azon a 70en siránkozz, ahol börtönbe zárnak. Keress olyat ahol mindent is szabad mindenhol, bármikor amikor csak gusztusod kívánja. Menj oda, ahol enegdélyezik amelegházasságot, illetve az azonos nemű párok örökbefogadását, ahol biztonságban érezheted magad bárhol bármikor, (Javaslom nagy ívben kerüld, azokat az országokat melyekből érkeznek a bevándorlók, a nagy elfogadás befogadás és empátia kierőszakolásának jegyében).. és vissza se nézz. Ha segít, én szivesen integetek neked. 👋👋 szia

2021. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elfogadoak lennenek az orszagvezetok a nepeik fele, es nem korlatoznak a jogaikat talan pridera se lenne szukseg. Ezt olyan ertelemben mondom, hogy ha mindenki egyenjogu, nincs miert felvonulni. Termeszetesen en is LMBTQ tag vagyok, viszont ez egy szemelyes velemenyem. Ill. ha az embereket nem zavarja, ha egy hetero par csokolozik, akkor az h ket ferfi/no se kene zavarja. Az elfogadas nagy kulcs lenne.
2021. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!