Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek az M5-ön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az M5-ön leadott homofób propagandáról, mi szerint mi gyógyíthatóak vagyunk?

Figyelt kérdés

Egyszerűen röhejes - de ezektől minden kitelik - hogy egy adóforintokból fenntartott kulturális csatornán, arról értekeznek, hogy minket gyógyítani kéne. A témában meg papokat hívnak meg. Ennyi erővel a kötelező védőoltásokkal kapcsolatban meghívhatnának egy oltásellenes elmebeteget azzal a címmel hogy "Védőoltások miatt lett autista a fiam. Gyógyszermaffia a hibás?".


https://www.youtube.com/watch?v=iIIBreyUlVc


2019. jan. 20. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Engedd el, ezek csak provokálnak. A normális embereket nem érdekli, hogy ki milyen lyukra játszik hidd el.
2019. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Buran ***** válasza:
95%
Minden diktatúra, miután már nem tud a saját politikai ellenfeleiből megfelelő ellenségképet kreálni, a melegeket vagy a zsidókat veszi elő először. Nem vagyok teljesen nyugodt.
2019. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Segíteni? Köszönöm, de nem kérek segítséget ezen a téren. Az egyház, a vallás, már megint olyan területre merészkedik, amihez semmi köze nincsen. Mikor takarodnak végre el a jó büdös francba a meséikkel egyetemben?
2019. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Senki ellen nem Szólt a műsor.

Igen, van aki tényleg az azonos neműekhez vonzódik, s van, aki divatmajom, pszichés sérült.

Egy pap nem papok...

2019. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
nem tudom, szerintem a melegség nem gyógyítható, legalábbis én úgy tudtam, de ha van sikeres megoldás, akkor akit zavar az kezeltesse magát
2019. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
1%
Én full hetero vagyok, és én igazából annak örülnék, ha SOKKAL több lenne a meleg, főleg fiatal srácok! Sőt, azt sem bánnám, ha komplett generációk lennének melegek!!!
2019. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A papok közt van a legtöbb meleg, pedofil, stb. A melegek, akik elfojtják ezt az irányultságukat, mert szégyellik, azok lesznek a homofóbok. Ne foglalkozz beteg emberekkel!
2019. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Szánalmas próbálkozás... Inkább arról csinálnának adást hogy lehet a homofóbiából kigyógyulni, sokkal értelmesebb lenne.
2019. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikusként értelemszerűen kicsit felcsesztem magam rajta, de hát ez van... igazából az zavar a legjobban, hogy ha egy tájékozatlan szülő, nagyszülő nézte ezt a szakértelmet, precizitást nélkülöző hülyeséget, akkor befogadja az ott elhangzottakat. Nincs tisztában azzal, hogy milyen következményei voltak az átnevelő táboroknak (elsősorban az USA-ban voltak/vannak ilyenek) és nincs tisztában azzal, hogy bár a kialakulás miértje vitatott, az nem, hogy ha valakiben kialakult akkor az már nem fog megváltozni. Na szóval ezek a tájékozatlan emberek megnézik, és amikor a gyerekük, unokájuk esetleg coming outol akkor nem fogják elfogadni. Sőt a gyerek jó eséllyel sose mondja el a szülőknek, és itt jön be az a statisztika, hogy a tinédzserek körében az öngyilkosság több mint 10-szer olyan gyakori az lmbt gyerekeknél. Engem ez aggaszt, nagyon sok fiatal megpróbálja elnyomni magában, de a szexualitás túl erős dolog ahhoz, hogy csak úgy félre tegye az ember, nem is beszélve a szerelemről, és az utána való vágyakozásról.

Szóval az a véleményem, hogy az ilyen riportok nagyon veszélyesek tudnak lenni. Ennek a riportnak nem a gyűlöletkeltést a célja, hanem a megértő, gondoskodó, szerető társadalom kialakulásának megállítása, hiszen egy megértő, gondoskodó, szerető társadalomban olyan politikát mint amilyen a mostani (vagy amilyen gyurcsány idején volt egyébként) nem lehetne folytatni. Megmérgezik az emberek lelkét, így könnyen le is nyelik a kivülről jövő fertőző szart.


22/L/L

2019. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki tudja hogy ez genetikailag kódolt hogy a saját nemét találja-e vonzónak vagy a másikat.

Hetero vagyok de mindig röhögök az ilyen hülyeségeken. Ezt nem lehet elkapni és nem választás kérdése. Megítélni meg pláne nem ez alapján kell valakit,az egyház jobban járna ha nem ítélkezne mert aztán őket is hasonlóan ítélik meg...

2019. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!