Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti milyen párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti milyen párkapcsolatban élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés
Egy zárt monogámban, vagy nyitott kapcsolatban?

2021. jún. 25. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Zárt
Nyitott
68 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Zárt
2021. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Fél évente, évente szoktunk hármasozni.

Az minek számít?

Nyitott kapcsolat szóba se jöhet, nálunk.

2021. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es az már nyitottnak számít. Ahol bevonnak +személyt, az már nem zárt monogámia.
2021. jún. 25. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyitott az azt jelenti együtt élnek, és mindenki arra megy játszani amerre akar.
2021. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Monogámia jelentését ezek szerint nem ismered. A nyitott kapcsolat azt jelenti, hogy bevonnak mást is a kapcsolatukba(csak szexre). Azt már nyilván a felek döntik el, hogy ez milyen mértékű és hogyan történik. De akkor már nem zárt a párkapcsolat, hiszen belekerül más is a szexualitásba.
2021. jún. 25. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Én inkább zárt.

35f

2021. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, aki tényleg zárt kapcsolatban él már +5 éve és nincsenek félévente, meg évente hármasok meg ilyen baromságok?
2021. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A szavazáson én is meglepődtem, mert nem ez a statisztika mondható el a melegekről a valóságban. Bár, ha úgy gondolkodnak sokan, mint a 2-es, akkor igazából nincs csodálkozni való. Ki, mit tart nyitott kapcsolatnak ezek szerint. Szándékosan írtam a monogámiát a zárt kapcsolathoz. Mindenesetre tényleg szép lenne, ha ennyien a monogám életvitelt választanák a melegek között is. Azonban nyilván olyan is van, aki egyiket sem veti meg. Az meg már megint bukó ilyen szempontból. Hiszen, ha valaki mindekttőre nyitott, akkor ténylegesen nem mondhatja azt ki magáról, hogy kizárólag csak monogám zárt párkapcsolatban szeretne élni.
2021. jún. 26. 14:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj szerintem, hogy szexuális vágyra nem lehet monogám kapcsolatot építeni. Mármint kizárólagosan arra. Mi férfiak meg sajna nagyrészt ez alapján válogatunk. Szóval lehet mondani, hogy monogám kapcsolatot szeretnék, de ha csak azért jöttem össze vele, mert jaj de cuki, olyan szexi, ilyen szép a szeme, meg a járása, akkor legfeljebb két évig leszek monogám, aztán beleugrok egy újabb meghatározott idejű szerződésbe. De ez csak az én véleményem.
2021. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát én felnőtt párkapcsolatra gondoltam(+érzelmek,szerelem), nem pedig kodependens kapcsolatra. Aki magányból, sajnálatból, kizárólag szexuális élmény miatt, szeretetéhségből, stb jön össze valakivel, az természetesen nem fog működni hosszútávon. Szóval nem függő párkapcsolatokra gondoltam.
2021. jún. 26. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!