Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális kérdés: lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális kérdés: lábfétisen belül ez vonzó valakinek?

Figyelt kérdés

Először is bocsi az újabb lábfétises kérdésért, de az összes ezzel kapcsolatos kérdés oldalát végigolvastam és nem találkoztam ezzel a formával.


Személy szerint engem a labfétisen belül a zoknis lábak vonzanak nagyon, meglehetősen kedvelem a lábszagot is.


Amitől viszont teljesen elalélok, az a fej trancsírozása talppal. Megtaposásként is lehet emlegetni akár.


Az egész úgy nézne ki, hogy én lefekszem a földre (adunk a kényelemre, egy párna megy a fejem alá), a partnerem pedig leül valamire (székre, ágy szélére), a lényeg mindenképpen az, hogy fölöttem üljön, és a fejem a lábánál legyen. Utána pedig ráteszi a két lábát az arcomra, és hol erősebben, hol gyengébben beletörli a talpát az arcomba, nem foglalkozik azzal, hogy a lába súlya alatt mennyire torzul el az arcom, folyamatosan csak tapos, ameddig el nem élvezek. Mindezt, ahogy említettem, zokniban. A sötétszürke zokniért élek-halok, de nincs bajom a feketével, sima szürkével sem, csak fehér és tarkabarka ne legyen. Valamint esetleg az, ha mindeközbem hátrakötözi a partnerem a kezemet, és előtte leveszi a cipőjét, és a fejemet hátulról fogva a cipőjébe nyomja a fejemet, hogy szagoljam.


Engem a lábujj, talpnyalás nem igazán vonz, persze nem utasítanám el azokat sem. A teljes testsúlyos taposást még soha nem próbáltam, talán az is tetszene.


Mindez azzal, hogy a partner lába ápolt, rendben tartja, nagy a lábmérete, vaskos a vádlija.


Talán egyébként túlságosan sok feltételt szabok. Nagyon kevés alkalmam volt kipróbálni ezt, egyetlenegyszer volt, amikor a fentieket átélhettem teljes formájukban, és hihetetlenül élveztem, csak a partnerem nem, nem is csináltuk többet. Nagyon nehéz partnert találni, ha erről van szó, főleg, ha az eddigiek azzal traktáltak, hogy a szex csak úgy működhet, ha mind a két félnek tetszik a dolog, a kölcsönös örömszerzés, mert fontos nekem a másik élvezete, még ha én nem is vagyok annyira oda érte, nem működőképes.



Mit gondoltok erről?


23/F



2021. jún. 17. 23:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Legközelebb a heteroszexualitás kategóriában írj ilyeneket kérlek, ne ide!
2021. júl. 20. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!