Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális kérdés: lábfétis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális kérdés: lábfétisen belül ez vonzó valakinek?

Figyelt kérdés

Először is bocsi az újabb lábfétises kérdésért, de az összes ezzel kapcsolatos kérdés oldalát végigolvastam és nem találkoztam ezzel a formával.


Személy szerint engem a labfétisen belül a zoknis lábak vonzanak nagyon, meglehetősen kedvelem a lábszagot is.


Amitől viszont teljesen elalélok, az a fej trancsírozása talppal. Megtaposásként is lehet emlegetni akár.


Az egész úgy nézne ki, hogy én lefekszem a földre (adunk a kényelemre, egy párna megy a fejem alá), a partnerem pedig leül valamire (székre, ágy szélére), a lényeg mindenképpen az, hogy fölöttem üljön, és a fejem a lábánál legyen. Utána pedig ráteszi a két lábát az arcomra, és hol erősebben, hol gyengébben beletörli a talpát az arcomba, nem foglalkozik azzal, hogy a lába súlya alatt mennyire torzul el az arcom, folyamatosan csak tapos, ameddig el nem élvezek. Mindezt, ahogy említettem, zokniban. A sötétszürke zokniért élek-halok, de nincs bajom a feketével, sima szürkével sem, csak fehér és tarkabarka ne legyen. Valamint esetleg az, ha mindeközbem hátrakötözi a partnerem a kezemet, és előtte leveszi a cipőjét, és a fejemet hátulról fogva a cipőjébe nyomja a fejemet, hogy szagoljam.


Engem a lábujj, talpnyalás nem igazán vonz, persze nem utasítanám el azokat sem. A teljes testsúlyos taposást még soha nem próbáltam, talán az is tetszene.


Mindez azzal, hogy a partner lába ápolt, rendben tartja, nagy a lábmérete, vaskos a vádlija.


Talán egyébként túlságosan sok feltételt szabok. Nagyon kevés alkalmam volt kipróbálni ezt, egyetlenegyszer volt, amikor a fentieket átélhettem teljes formájukban, és hihetetlenül élveztem, csak a partnerem nem, nem is csináltuk többet. Nagyon nehéz partnert találni, ha erről van szó, főleg, ha az eddigiek azzal traktáltak, hogy a szex csak úgy működhet, ha mind a két félnek tetszik a dolog, a kölcsönös örömszerzés, mert fontos nekem a másik élvezete, még ha én nem is vagyok annyira oda érte, nem működőképes.



Mit gondoltok erről?


23/F



2021. jún. 17. 23:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, vonz.
Érdekel a dolog.
Belefér.
Nem igazán nekem való.
Kizárt.
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik vonzó, akkor igen.
2021. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Ha a partnerem vékony, izmos, szőrtelen, akkor simán. Ha elhízott/szőrös, akkor nem.
2021. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom pont ugyanezt szerette ő is mint Te. Engem meg a talpa érdekelt így kiegészítettük egymást. És mindketten élveztük.
2021. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már többször is léptek a fejemre, érdekes érzés. Egyszer egy hetero srácot is sikerült rávennem erre, hiszen ennek önmagában nincs szexuális töltete számomra. Igaz ő teljes súllyal állt rajta és csak pár másodpercig. Szóval én így külön is szeretem a taposást meg lábfétissel együtt is, így számomra nincs ebben kivetnivaló.
2021. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

hát fura vágyaid vannak, de különösebben nincs vele bajom

a zoknis lábak nekem is bejönnek, de érdekes módon a fehérek, ugyanakkor ez az orrodba, szádba dugom a lábam, szagold a cipőm nem

de ezeket nem is nekem kell csinálni ;)

2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, amúgy neked fel kéne venni a kapcsolatot a 9-es válaszolóval ennél a kérdésnél: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Pont azt akarja csinálni, amit te akarod, hogy csináljanak rajtad.

2021. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fekete zoknis lábak jönnek be, amik szagosak 😁

Jó lenne találni erre partnert

18/F

2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy lábakat szeretem (főleg túl kicsi zokniban) meg beszélgetni másokkal erről 😅
2021. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

46-47 es lábam van, márkás zoknikba, cipőkben járok. Ha gondolja valaki megkaphatja egyszer egyszer 1-1 órára a lábam 😁😉


20 F

Csak egy oldalúan, én nem viszonzok semmit

2021. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenről már én is sokat ábrándoztam, de csak is kizárólag ha egy nő csinálja nekem és nem zokniba hanem mondjuk ha az egynapos mezítlábát, frissen megszabadulva a cipőtől és zoknitól az arcomba dörgöli, de sajna csak 1 alkalmam volt kiprobálni és azt kudarcnak éltem meg, a lánynak tulajdonképpen olyan szagú volt a lába mint az enyémnek, semmi érdekes mint az izzadt tenyérszag (nem mellesleg a csaj se volt sajnos egy hú de tipp-topp, full átlagnak mondható, de még az átlagon belül is az az igazi átlagos lány volt, tulajdonképpen az volt nekem csak a lényeg végre megtapasztaljam milyen érzés ) és hát elég passzívan is csinálta látszott rajta neki egyáltalán nem füllik ehhez a foga.

De ha egy olyan lánnyal tudnám ezt kitapasztalni, akinek ez bejön és bele éli magát, hogy ily módon uralkodhat fölöttem, az biztos rohadt nagy élmény lenne és szívesen emlékeznék rá vissza.

2021. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!