Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon van esélyem tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem tartós kapcsolatra, ha nem vagyok valami jóképű?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de izmos se. Az arcom szerintem elég furcsa, nem olyan pasi vagyok, akiért minden pasi odavan. Sokszor utasítottak már vissza. Ezek alapján mit kéne tennem?

2021. jún. 17. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
Van. Csak ne magasra a lécet. Vagy tanulj és keress sok pénzt, akkor toppmodelled is lehet aki imádni fog
2021. jún. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
#11 Ugyan kinek kell olyan, aki csak a pénzért lenne veled? Meg kinek kell topmodell? A külső ideig-óráig elég, a lélek és a közös érdek a maradandó.
2021. jún. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés. Ez minden normális ember tudja. Te nem avgy az-> kevés esély komoly kapcsolatra.
2021. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát , amenyniben a bankkártyád "jól néz ki" az sok mindent pótolni tud :P tapasztalataim alapján.
2021. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!