Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon van esélyem tartós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem tartós kapcsolatra, ha nem vagyok valami jóképű?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de izmos se. Az arcom szerintem elég furcsa, nem olyan pasi vagyok, akiért minden pasi odavan. Sokszor utasítottak már vissza. Ezek alapján mit kéne tennem?

2021. jún. 17. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél, ne változz, főleg ne mások miatt.

Magadat add mindig.


Hidd el, tapasztalat. Mindenkinek adódik lehetőség párkapcsolatra, nem a szépek, vagy a jóképűek kiváltsága csak.

Ha vannak érzéseid,tudsz értékelni egy másik embert, akkor jön a kapcsolat !

Egyetlen párom sem volt jóképű,sem szupertestű. De nekem a mindent jelentették. Sajna, már csak múlt időben...

2021. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Van esélyed.Engem jobban izgatnak a csúnyácska pasik mint a jóképűek.De én nem akarok kapcsolatot.
2021. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt gondolom én is, csak nagyon nehéz szépnek látni magadat.
2021. jún. 17. 19:18
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Amíg a visszautasítástól való félelmeid visszafognak és csak - bocs - picsogsz addig nincs. Hogy mit kellene tenned? Menni tovább az úton akárhány kosarat kapsz, kommunikáció, udvarlás, odafigyelés, kedvesség amíg nem találkozol olyan nővel akinek a személyiséged fontosabb mint a külsőd (van ilyen, de a személyiséged ugyebár csak akkor ismeri meg ha ismerkedsz vele).
2021. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Kedves négyes. Ez még mindig a homoszexuális kategória. Már nagyon idegesítő hogy egyesek nem képesek megnézni. 🙄🙄
2021. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
19:47, engem nem zavar a lényege átjött.
2021. jún. 17. 19:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jóképűként sem volt eddig esélyem. Eleve kevesen akarnak kapcsolatot, vagy ha akarnának se tudnának hűségesek maradni.
2021. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek meg hogy hiába érzed te magad csúnyának ,biztos hogy valakinek meg te jössz be
2021. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Franish,

Nem értem hogy miért kell leszólni a négyest. Az egy dolog hogy elnézte a kategóriát, emberi dolog hibázni. De sokakkal ellentétben (nem ennél a kérdésnél, hanem alapjáratban), a négyes válaszoló jókat írt. Nem kell egyből letámadni mindenkit aki egy kicsit is hibázik.

Hogy válaszoljak a kérdésre, szerintem van. De ne legyenek elérhetetlen elvárások 😅. Sok ismerősőm hát nem kimondottan helyes, aranyos, mégis van párjuk. Ja és azonos neműek. Szóval nem lehetetlen. Csak legyél nyitott, ismerkedj, az is számít ha lmbt barátaid vannak mert mégtöbb kaput nyit.

Remélem segítettem

2021. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Ízlések és pofonok. Nem mindenkinek jön be ugyanaz. Egy párkapcsolatban, ahol mondjuk szerelem is van, ott biztos mindig szépnek fog látni a párod. Illetve a külső az édes kevés a tartósságra. Főleg, ha mondjuk a jelleme nem jön be. Akkor aztán mindegy, hogy hogy néz ki. Komolyan szándékú ember is kevés van sajnos. Vagy nehezen akarnak elköteleződni. Sok a lelkifrusztált, szexfüggő, betegesen titkolózó. Azok pedig nem tudnak tartósan együtt lenni mással.
2021. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!