Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gondolkozom egy dildo vásárlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkozom egy dildo vásárlásban, am ne legyen túl nagy tehát kellemes legyen , kinek mi a tapasztalata? 24/f

Figyelt kérdés
Esetleg linkeket is.

2021. jún. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
King's Cock márkát ajánlom, már több fajtát is vettem belőlük. Realisztikus, sok méretben kapható, nagyon kellemes az anyaga, jó a formája. Keress rá bármelyik online szexshopban.
2021. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A márka nélküliek is ugyanolyan jók tudnak lenni csak fél-harmadáron. Sima felületűt vegyél inkább könnyebb tisztán tartani. A méret meg tőled függ, neked kell tudni melyik amelyik kellemes és mi az ami túl sok.
2021. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Kínai olcsóbb huzzál rá mindíg gumit mert nincsenek bevizsgálva milyen anyagokat tartalmaz sok rákkeltő van.


Az európai ezért jóval drágább azok nem tartalmaznak szervezetre káros anyagokat arra nem kell gumit húzni.


Méreted neked kell kitapasztalni melyik jó.

2021. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
King's Cock-ot pont ne vegyél, nem tudom hogy milyen anyagból készül, de iszonyat büdös. Valahol olvastam, hogy általában olyan dolgoktól büdösek a dildók, amik nem igazán egészségesek.
2021. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a legolcsóbakból veszek mindig, a szeresdmagad.hu-ról.


20 centi körülieket gyártanak, de a hossz nem igazán számít, hanem a vastagság.

Van egy sima, az sokáig benn tartva okoz jó érzést. A többire kidolgozták az ereket, ezeket magamban mozgatni/meglovagolni szuper, mert akkor dörzsölik az érzékeny pontokat.

Az élethű hatás kedvéért fehérek, de van egy barnám is. Csak azt ritkán használom, és inkább orálisan, mert óriásira gyártották 😃

Gumit nem húzok rájuk, az első használat előtt forró vízben kezeltem mindegyiket, mint ahogy a cumisüveg gumiját is szokás.


Számomra ezek a szempontok.

24F

2021. jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!