Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a meleg vágyad?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a meleg vágyad?

Figyelt kérdés

2021. máj. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy tartós, romantikus párkapcsolat.

Egy olyan, amiben megtudjuk beszélni egymással a legméllyebb titkainkat is, összhangban működünk és valahányszor egymásra nézünk azt érezzük, hogy már ezért a pillanatért megérte átszenvedni a múltat. Boldogan élünk, valahol, ahol az emberek elfogadnak, házasságban, két gyerekkel. Minden nap boldogan kelnénk fel, elvinnénk a gyerekeket iskolába, azután pedig mennénk a közös munkahelyünkre, amit imádunk. :D

Nyílván ez egy álom, ami valószínűleg az is marad. Az álmok azért vannak, hogy legyen egy célunk, amiért küzdünk, de ritka, hogy valaki eléri álmai szintjét. Én már megelégszek egy sima, boldog kapcsolattal is, ami egy életen át tart, sajnos még ezt is nehéz lesz elérni.

2021. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Meleg az jó lenne, mi után egész hónapban esett...

De ha a szexuális dolgokról van szó, akkor örülnék ha tetdzenék egy meleg srácnak. Nem azért hogy legyen köztünk valami, hanem mert jó dolog tetszeni, de eddig egy ilyen sem volt.

2021. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
14-16 éves uni sráccal extra barátság.
2021. máj. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Egy 25 alatti szexhaver aki full passziv es pesti
2021. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy gyönyörű travit szopni, és dugni.
2021. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne pirokinzésis szuperképességem vagy egy sárkányom és akkor elégethetnék bárkit, aki nem szimpatikus.
2021. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Legyen már vége 25-28 fok!!
2021. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy állandó, normális barát, aki szereti, ha a hasát simogatják. 29 éves, meleg pasi vagyok.
2021. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes, normális felfogású,humort kedvelő és értő, kirándulásokat,beszélgetéseket,filmezéseket kedvelő szemuveges srác,aki a gyengédséget nagyon tudja értékelni.

Ilyen sráccal egy párkapcsolat....

2021. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy fetisiszta partner, akivel latex cuccokban, motoros ruhákban, snowboard felszerelésben stb. okozhatnánk egymásnak sok élvezetet.
2021. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!