Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori fétis, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori fétis, hogy valaki vágyik rá, hogy megkötözve csiklandozzák és játékosan szadizzák?

Figyelt kérdés
Mennyire vállalható, vagy kivitelezhető kapcsolatban, ha csak az egyik félnek okoz szexuális izgalmat?

2021. máj. 10. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


Mármint úgy értettem, hogy aki végzi a csikizést, az felizgul önkéntelenül a látványtól közben, és feláll szabályosan neki. Úgyhogy végül nem áll meg csak a csikizésnél, hanem kénytelen betenni a csikizett srác szájába vagy akár a fenekébe... :)

2021. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
miért minden erre megy ki?... no, nekem ez a része már nem kéne egyáltalán. :/
2021. máj. 10. 18:19
 13/16 kovpet ***** válasza:
100%

"miért minden erre megy ki?"


Miért elélvezés a szex vége? Hát, nem is tudom, talán, mert jó érzés? :)

2021. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vágyom rá! Van egy kényszerzubbony a szekrényemben, jó lenne ilyen dologra felhasználni
2021. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én bőven látok embereket akik ezt kedvelik , én is szívesen csikiznék talpat amúgy csak fffi legyen az illető nem csaj . Csikizés után lehet más is menne még.....
2021. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoribb, mint gondoljuk, de rejtegetjük az érzést, érintést. Ám soha ne ezzel kezdjük. Megvárni azt a helyzetet, amikor ez megérik rá, és sokkal több nő megnyílik erre mint gondolnánk!
2022. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!