Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori fétis, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori fétis, hogy valaki vágyik rá, hogy megkötözve csiklandozzák és játékosan szadizzák?

Figyelt kérdés
Mennyire vállalható, vagy kivitelezhető kapcsolatban, ha csak az egyik félnek okoz szexuális izgalmat?

2021. máj. 10. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gyakori.
Gyakori.
Nem túl gyakori.
Ritka.
33 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szexnek minősül?
2021. máj. 10. 12:51
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ez a legnagyobb álmom :D
2021. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem is, de még soha életemben nem csikizett meg senki. :(
2021. máj. 10. 12:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl gyakori fétis, de mindenképpen izgató számomra is.
2021. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szexnek minősül?
2021. máj. 10. 13:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csikizés, mint fétis szerintem ritka. A BDSM az annyira már nem.


Párkapcsolatban pedig alkalmazkodni valamelyest a másikhoz. Ha most szeret a párod, akkor biztos megteszi neked, mégha ő ezt szexuálisan nem is élvezi.

2021. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kovpet ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira ritka, ha nem is gyakori. Nekem minden esetre nagyon bejön.

Minden ilyesmi szexnek minősül, ha van szexuális vonatkozása és a megkötözve csiklandozás egyértelmű szexuális töltetű tevékenység.

2021. máj. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor tetszene, ha látnám, hogy a másik srácot is izgatja a dolog, és feláll neki közben. Aztán jöhetne a folytatás... :)
2021. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóval ezek szerint normális, ha feláll tőle? :P
2021. máj. 10. 18:01
 10/16 A kérdező kommentje:

Ami még hasonló, és izgat, az kicsit már szerepjáték is, ott nincs kötözés, hanem csak az önfegyelemnek a próbája

rendőr vagy katona lennék, akit vigyázzállásba vagy terepre szállásba parancsolnak, és onnantól kezdve mozdulatlanul kell tűrnöm, vigyázzban vagy hátratett kézzel a csikit vagy a szadizást, vagy akár a kényeztetést is :D

2021. máj. 10. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!