Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek összejöhetünk még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetünk még ezek után?

Figyelt kérdés

Két napja szakítottunk a barátommal, én hoztam fel hogy valami megtört benne, de nem voltam képes még le írni sem, így ő mondta ki.

Nem voltunk régóta együtt, csak kb másfél hónapja, és csak hétvégente találkoztunk, de az utóbbi időben a munkája miatt (extrát vállalt a pénz miatt) kimaradt 2 hétvége.

Minden nap váltottunk üzenetet, gyakorlatilag reggel délben este, de az utobbi 3 hétben egyre rövidebb volt.

Tusni kell hogy én színt vallottam neki pár hete hogy szeretem, viszont ezt ő nem viszonozta, annyit mondott hogy ez nagy felelösség, illetve azt hogy nem tudja még hogy neki mit jelent ez a kapcsolat és idöt kér, nem akarja ugy kimondani hogy szeret hogy ampgött nincs semmi valojában

Nekem ez volt az első kapcsolatom, ill. szexben is ö volt az elsö nekem.

Én nagyon szégyenlös és ideges tipus vagyok emiatt nehezen is oldodok fel, nehezen kezdeményezek. Nem is ment nagyon amikor én voltam az aktív fél, és mint utolag kiderült ez neki rossz volt, ugy foglalmazott hogy valami emiatt kiesett neki.

Én biszex vagyok, legalábbis annak tartanám magam, de még növel sem volt dolgom szoval nem tudom, de ezt párszor felhozta, hogy nem akarja hogy miatta leragadjak.

Ezek a dolgok miatt nagyon felerösödtek bennem a kételyek, és ugy éreztem hogy nem fog menni vele emiatt a szex, és emiatt ő is még jobban kételkedni fog.

De most hogy szakitottunk nagyon rosszul viselem. Hiányzik, hiányoznak az együtt töltött percek. Mert nem csak a szexről szolt ez. Volt hogy összebujva filmeztünk egész este. Vagy csak néztük a tvt egymás karjaiban.

Most abban reménykedek hogy ha eltellik egy kis idö talán ö is rájön hogy minden kétely ellenére jo volt.

Nekem csak annyi kellett volna hogy öszintén kimondja hogy ö is szeret engem. De mivel ezt nem tudta nekem nem ment igy a dolog.

Van esély még vagy tényleg ennyi volt? Még snnyi hogy én 30 ő 38 éves.



2021. ápr. 29. 09:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel haver!😁

Lesz majd jobb is!✌

Nagyon sajnállak!😢

2021. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!