Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek összejöhetünk még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetünk még ezek után?

Figyelt kérdés

Két napja szakítottunk a barátommal, én hoztam fel hogy valami megtört benne, de nem voltam képes még le írni sem, így ő mondta ki.

Nem voltunk régóta együtt, csak kb másfél hónapja, és csak hétvégente találkoztunk, de az utóbbi időben a munkája miatt (extrát vállalt a pénz miatt) kimaradt 2 hétvége.

Minden nap váltottunk üzenetet, gyakorlatilag reggel délben este, de az utobbi 3 hétben egyre rövidebb volt.

Tusni kell hogy én színt vallottam neki pár hete hogy szeretem, viszont ezt ő nem viszonozta, annyit mondott hogy ez nagy felelösség, illetve azt hogy nem tudja még hogy neki mit jelent ez a kapcsolat és idöt kér, nem akarja ugy kimondani hogy szeret hogy ampgött nincs semmi valojában

Nekem ez volt az első kapcsolatom, ill. szexben is ö volt az elsö nekem.

Én nagyon szégyenlös és ideges tipus vagyok emiatt nehezen is oldodok fel, nehezen kezdeményezek. Nem is ment nagyon amikor én voltam az aktív fél, és mint utolag kiderült ez neki rossz volt, ugy foglalmazott hogy valami emiatt kiesett neki.

Én biszex vagyok, legalábbis annak tartanám magam, de még növel sem volt dolgom szoval nem tudom, de ezt párszor felhozta, hogy nem akarja hogy miatta leragadjak.

Ezek a dolgok miatt nagyon felerösödtek bennem a kételyek, és ugy éreztem hogy nem fog menni vele emiatt a szex, és emiatt ő is még jobban kételkedni fog.

De most hogy szakitottunk nagyon rosszul viselem. Hiányzik, hiányoznak az együtt töltött percek. Mert nem csak a szexről szolt ez. Volt hogy összebujva filmeztünk egész este. Vagy csak néztük a tvt egymás karjaiban.

Most abban reménykedek hogy ha eltellik egy kis idö talán ö is rájön hogy minden kétely ellenére jo volt.

Nekem csak annyi kellett volna hogy öszintén kimondja hogy ö is szeret engem. De mivel ezt nem tudta nekem nem ment igy a dolog.

Van esély még vagy tényleg ennyi volt? Még snnyi hogy én 30 ő 38 éves.



2021. ápr. 29. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te mondtad ki hogy nem folytatnád tovább.

Így neked kell jelezned, hogy még nincs zárva az a kapu.

2021. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük hogy szombaton találkozunk, de utána mondtam neki hogy örülök beki, de közben félek hogy nem fog menni a fent leirtak miatt, és emiatt beidegesedtem. Ekkor mondta hogy akkor ha ezzel jár a dolog akkor lehet nem kellene eröltetni. És akkor mondta hogy akkor ö a kezébe veszi a dolgot és váljunk el békével. De viszont én szeretném ha müködne de valami megtört bennem azzal hogy nem tudja hogy szeret e.

Az én hibám hogy ilyen hama beleszerettem. De mit csináljak így érzek, én nem fogom titkolni ezt.

2021. ápr. 29. 10:12
 3/21 A kérdező kommentje:

Rosszul esett az is hogy az utobbi idöben a munkája miatt kevesebbet tudunk beszélni, aztán ha este beszéltünk is az csak pár sor volt aztán mondta hogy megy aludni. De ezt még meg is érteném ha nem az volna hogy amikor nem tudtunk hétvégén találkozni mert dolga volt akkor kb egész nap nem irt. Ugy éreztem néha hogyha én nem irtam volna lehet nem irt volna. De közben meg volt hogy ö irt.

Nem tudom az egész egy katyvasz.

Nincs semmi tapasztalatom a kapcsolatok terén és nem tudom hogy mikor reagálom túl a dolgot és mikor jogod a reakcióm.

2021. ápr. 29. 10:15
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeret. Igazából jó döntés ez így. Aki szeret valakit, arra időt szán és nemcsak hétvégén. Mindenkinek arra van ideje, amire időt szán, a többi pedig kifogás. Szóval ez egy tapasztalatnak megfelelt max. Viszont semmit sem érzett irántad, az biztos. Akkor keresett volna. Én minden nap keresném a párom, hiszen a párom és érdekel, hogy mivan vele, ha még nem élünk együtt...
2021. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, én már jóval előbb szakítottam volna vele, hiszen evidens, hogy nem érdekled. Ha meg megtört valami, akkor onnantól kezdve vége. Ha nincs megbeszélve semmi egymással, akkor meg végképp semmi értelme nem volt az egésznek. Ez ilyen lerázás, hogy "Váljunk el békében". Figyelj, ha érdekelted volna, akkor elment volna hozzád és személyesen átbeszéltétek volna a dolgokat. Hogy mit érez, mit nem érez, stb. Így működik egy párkapcsolat, nem pedig telepatikusan kell kitalálni más gondolatát.
2021. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a reakciód. Természetes hogy most hiányzik, mert most van egy hirtelen nagy váltás, de alapvetően nem tűnik túl jó kapcsolatnak.
2021. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Épp ez az hogy azt se mondhatom hogy nem keresett mert sokszor ö írt és kérdezte hogy mi volt épp az nap. De közben amikor meg sok munkája volt akkor volt hogy egész nap nem írt. Nem kellett volna nagy dolgokat irnia. Annyi is elég lett volna hogy "gondolok rád" vagy hogy "bocsi ez egy ilyen nap de azért fontos vagy".

Én is dolgozom, de mindig probáltam szakitani egy kis időt.

Viszont ezt még el is viseltem volna, de az hogy hétvégén nem tudunk találkozni, és akkor még írni sem ír csak reggel meg este.

Múlt pénteken nem tudtunk találkozni, közbejött egy dolog a részéről (tudom mi de nem akarok konkrétat irni ide). Szombaton reggel írt de én haragudtam hogy a pénteki dolog miatt még egy hetet kell várnom hogy találkozzunk, emiatt csak akkor irtam neki vissza amikor megkérdezte hogy "valami baj van?"

Ekkor leirtem neki hogy hiányzik és szar. Meg még pár dolgot. Ami viszont nagyon betett hogy utána ezt nem nézte már meg, hanem csak pár ora mulva annyit irt hogy este ír.

Ha megkérdezem valakitöl hogy baj van e akkor megvárom hogy válaszoljon.

Még a munka se lehetett az ok mert szombat volt.

Mért van hogy egyrészt jo volt vele és ugy éreztem hogy ö is örült neki és szerette ha együtt vagyunk akkor is ha nem volt szex viszont máskor meg olyan volt mintha a lista végén volnék és minden elörébb való.

2021. ápr. 29. 10:38
 8/21 A kérdező kommentje:

Vasárnap még beezéltünk erröl akkor felajánlotta hogy hazavisz, (én abban a városban dolgozom ahol ö lakik, de nem ott lakom)

Viszont én mondtam neki hogy ez most olyan nekem hogy csak amiatt ajánlotta fel mert haragszom. Az volt benem, hogy ha nem hozom fel a dolgot akkor is felajánlotta volna vajon?

Tudni kell én is egy érzelmi roncs vagyok sok gátlással és 100%ig biztos vagyok benne hogy az én hibám is. Sokminden nehezebben megy nekem és idö kell hozzá, de ugy érzem hogy éreztettem vele hogy szeretem és nem csak mondtam neki. Ezt ö is többször mondta hogy érzi ezt.

2021. ápr. 29. 10:44
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne lovagolj annyit rajta. Megértem, viszont felesleges. Érzelmileg nem vagy jól, akkor pedig érdemes lenne elmenni pszichológushoz. Nyilván ha ez már pl évek óta tart. Ha elmúlik, akkor nem vészes. Lehet, hogy néha te is túlgondoltad a dolgokat és előre jósolgattál. Viszont magamból kiindulva, én biztos minden nap keresném a párom, ha fontos lenne. Azt sem értem, hogy miért aludtatok egymással? Nem értem, szerintem az az egyik legfontosabb dolog. Én már rég felajánlottam volna ennyi idő után, hogy most nálam, vagy nálad aludjunk. Szóval nem értem. Viszont írtad, hogy nem volt szex közetetek? akkor viszont nyilván ez az egyik fő oka, hogy ő meg azt is akart, hiszen a kapcsolat része.
2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
*Miért nem aludtatok?*
2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!