Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az öregek miért használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öregek miért használják ki a naív 20 év alatti fiúkat?

Figyelt kérdés

Nincs bennük annyi értelem, hogy ne akarjanak rájuk mászni?

En csak 26 vagyok, de én se akarok semmit a tiniktől, mert nem hozzám valók. Sok 50 feletti meg zaklatja és befűzi tarskeresőn a fiatalokat, akik meg vágynak társaságra, és lehet hogy önbizalmuk sincs kezdeményezni.



2021. ápr. 28. 14:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondják azt, hogy mi melegek sem vagyunk elfogadóak.

Egy másik kommentben egy meleg írja azt, hogy meleg pasik ne viseljenek harisnyát, tangát, ne legyenek nőiesek.

Mondjuk engem sem vonzanak, de ha ők így szeretnének élni én mi jogon szóljak bele?

Vannak ugyanilyen megmondóemberek is, csak ők homofóbok, szerintük meg ha f-sz van a lábad közt akkor legyél férfi és nőt keress magadnak mert különben egy degene-rált korcs vagy.

És mi a különbség közte és azok közt akik ilyen megmondóemberek? Semmi.

Hozzáteszem nem vagyok sem öreg, sem fiatal.

2021. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező érezhető hogy nagyon magányos vagy.

Hogy tudnánk segíteni ezen?

2021. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Én néha már 20 évesen is 60-nak érzem magam, akkor már nem is szabad dugnom senkivel sem? :(
2021. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Fiatalon engem is majd behalozott egy beteg öreg, amikor meg instabil lelkű naiv kezdő voltam. De most is heti rendszerességel írnak ram tarskeresőn 50 feletti kövér igenytelenek, meg küldik a farkukról a kepet első kommentbe...nem tudom mit hisznek, hogy erre ugrok majd? Tuti minden fiatalnak elküldi, zaklatja őket, undorító!
2021. ápr. 28. 17:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Te most is instabil naiv vagy. Ennyi.
2021. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azért mert te fiatalon hagytad, hogy behálózzanak ezért azt mondod MINDEN fiatal ilyen? Érdekes felvetés. Azt hallottam van aki drogozik is. Akkor ha jól értem MINDEN FIATAL drogozik is? :D Szomorú, hogy 26 évesen sincs több eszed mint lehetett 16 évesen :D
2021. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, hogy miért kellene kihasználni a 20 alattiakat, vagy mit értesz kihasználáson.

44 vagyok de 5 éve csak 16-25 kozötti srácokkal voltam.

Hála istennek szuperül tarzltom magam.

Ha küldenék egy fotót (amit nem fogok), azt mondanád 25-30 vagyok.

És hála isten a gondolkodásom is fiatalos!

Nem nagyképüségből írom, ezt a fényképcsere után, ők mondták!

Ők akarták, ők döntöttek.

A mai napig tartom velük a kapcsolatot még ha nem is olyan téren!

És tényleg unalmas és szánalmas vagy a nyomi kérdéseiddel!

Pontozzál -ba nyugodtan!

És a 8-assal egyettértek!

Sőt sok komival is!

2021. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom oltatni se fogod magad :D Hiszen az öregek is oltatják magukat és nehogy ott behálózzanak téged :D
2021. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

13-as

🤣🤣🤣🤣🤣

Ez de nagy🤣🤣🤣

Sírok

2021. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves aktív vagyok és 18-25 éves passzívokat keresek. Nem érzem ezt nagy bűnnek.
2021. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!