Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mióta nyilvánvaló, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nyilvánvaló, hogy melegek vagytok, és hogyan fogadtátok?

Figyelt kérdés
Én hetero vagyok, de ismeretszerzésként bepillantanék a melegek világába.
2021. ápr. 25. 10:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy ismereteket szerezzek a melegek életéről, a látásmódom, műveltségem fejlesztése miatt.
2021. ápr. 25. 10:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy lassú folyamat volt, de ma sem merem felvállalni sajnos. Inkább a bizalmatlanság miatt.
2021. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám szerintem világ életében tudta, anyám elfogadta, apám meg..

Mondjuk ez az én saram valamilyen szinten, mert sosem volt közeli a kapcsolatunk, és nem is akartam elmélyíteni.

Viszonylag idősebb voltam, amikor idő előtt hazajött, és én meg a nappaliban a dugipajtimtól köszöntem el. Szerencsére a srác már teljesen fel volt öltözve, én is úgy ahogy.

Azzal a lendülettel el is ment otthonról, egy szót sem tudtam szólni.

Persze elmondta anyának, ő is ideges lett, egy mert nem szóltam róla, bár miért kellett volna, kettő mert a házunkban idegenekkel vagyok, három mert lógtam a suliból.

Aztán anya úgy volt vele hogy oké ez van, apával nem beszéltünk utána. Ez kb 9 éve volt, tavaly felhívott és beszéltünk. Rákérdezett a jelenlegi páromra is. Barátok most sem vagyunk, de már nem utáljuk egymást, ez is valami.

Én nem szégyellem, nem szoktam magam reklámozni, de ha szóba kerül, senkinek sem kamuzok.

2021. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Én olyan 14 éves korom óta tudom biztosan, de azelőtt már jóval kezdtem sejteni.

Még nem coming outoltam. Már gondolkodtam rajta, de szerintem majd akkor teszem meg, ha lesz egy stabil kapcsolatom.

2021. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves koromban jöttem rá, amikor beleszerettem a legjobb barátomba. Akkor még nem tudatosult a kis agyamban, hogy én más vagyok, vagy hogy nekem csak a fiúk tetszenek. Csupán annyi volt meg, hogy bejön az a srác. xd

Aztán amikor kezdtem ráébredni, hogy "baj van" elkezdtem mindennap Bibliát olvasni, minden este imádkozni, hogy legyek hetero, mivel ugye olyan környezetben nevelkedtem fel, ahol mindenhonnan azt hallottam, hogy ez bűn és természetellenes. Lányokkal is próbálkoztam, volt is egy 8 hónapos "kapcsolatom", de rájöttem, hogy ezzel csak a csajnak és magamnak is hazudok. Nagyjából 2 évbe telt, amíg ezeket abbahagytam és teljesen elfogadtam magam.

Egyébként nagyon becsülöm, hogy heteroként érdeklődsz eziránt a téma iránt, a b*zizás helyett. Sokan vehetnének példát rólad!

2021. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!