Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem lenne mindenkinek könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne mindenkinek könnyebb, ha nyilvánvaló lenne a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
A melegek megjelölnék magukat, mi nem nyomulnánk rájuk, ők pedig felszabadultan élnének, és könnyebben rátalálnának egymásra. Nem kéne rejtőzködni mint az ágyipoloskáknak, nem kéne magukat lánynak kiadni hogy pasiktól gyűjtsenek be kéepet, és nem kéne "hittérítésbe" fogni, amivel rá akarnak beszélni heterokat, hogy ők valójában melegek, mert pl szeretik a nagyobb csiklót, vagy az izmosabb csajokat stb.

2019. jan. 1. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha a heterok elfogadnak a nem heterokat sokkal könyebb lenne
2019. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem lenne jobb. Amíg maga a társadalom átlagolt érzelmi intelligenciája nem éri el azt a szintet, hogy a homoszexuálisokat elfogadják, addig csak bajt okozna, ha mindenkin ott lenne a nyilvánosan látható ismertetőjel. Gondolj bele, az utcán nem lehetne egy homoszexuálisnak végigmennie anélkül, hogy egy csoport bele nem kötne, és ne hozzák őt életveszélyes helyzetbe.


De ez nem csak a homoszexuálisokkal van így. Hasonlóan van a transzvesztitákkal, transzszexuálisokkal is, stb. Én például szeretek női ruhába öltözni, de nem mernék kimenni a négy fal közül női ruhában, mert tuti, hogy nekem rontana valaki.


25/F

2019. jan. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
74%
Szerintem elkell fogadni ha valaki a saját neméhez vonzódik! Ugyan úgy ember érzésekkel! Nem értem hogy miért kell bántani aki más szexualitású ember. És ezt elkéne fogadni mindenkinek!
2019. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Hetero férfi vagyok de ez a "megjelölés" majdnem úgy hangzik mint a második világháború idején a zsidócsillag viselése a ruházaton. Deportálni nem akarod őket? Egy lezárt marha vagonban étlen,szomjan.
2019. jan. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
100%

# 4: A homoszexuálisokat is megjelölték a nácik, nem csak a zsidókat: [link]


A kérdező veszélyes vizekre tévedt, még akkor is, ha nem a rossz szándék vezeti. Ilyen már volt, ne legyen többet!

2019. jan. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne könnyebb?

A melegeknek jó a radaruk, felismerik egymást.

Azt hogy valaki nőnek adja ki magát és úgy kér másoktól farokképet, szerinted ha tudná az illető, hogy a másik meleg küldene neki faszképet? Épp ezért adja ki magát nőnek.

2019. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rögtön az lenne a legtisztességesebb, ha minket, melegeket, gettókba terelnének. Ez egy elfogadható narratíva volna. Szívesen szegregálnám magamat, hiszen a Biblia szerint is bűnös vagyok, az elemit végzett Bözsi néni szerint is, a szentéletű politikusok is így vélekednek rólam, az átlagembereknek az intellektuális szintje úgysem terjed tovább a saját, beléjük nevelt kultúrkonzervatív világképükön. Önként alávetem magamat kivégzésnek, hiszen én nem fogom a csodálatos, mindennél előrébb való nemzetünket verítékezve és nyálcsorgatva szolgálni. Nem fogok elmenni templomba, és nem fogom hallgatni annak a mocskos hazug disznónak az ömlengését a szeretet vallásáról, nem fogok behódolni a politikai elit hatalmassága előtt. Ezer örömmel teszek a kabátomba meleg szimbólumokat, ateista szimbólumokat, liberális szimbólumokat.


Emberek....


Meddig süllyed még a társadalom? Mikor jutunk el megint a gulágig?

2019. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez jutott eszembe nekem is kapásból, mint a 4-esnek.

Ha a történelem során valakit megjelöltek, annak soha de soha nem lett jó vége.

Ha megjelölnék a melegeket, sokkal könnyebben péppé lehetne verni őket (minket), mert könnyebben megtalálnának a "kedves homofób barátaink".

2019. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem ne jelöljön meg senki sehogyan. Köszönöm.

A felismerhetőséghez egy kis érdekesség:

A napokban olvastam, hogy már létezik egy olyan arcfelismerő algoritmus, ami férfiaknál 84%-os pontossággal képes megállapítani, hogy az illető homoszexuális-e. Most függetlenül attól, hogy mennyire megbízható a rendszer bennem csak az a kérdés merült fel, hogy mi célból is fejlesztenek ilyen szoftvereket? ...

2019. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És gondolom, a felismerőszoftver fejlesztőinek meg annyi elképzelésük sincs a témáról, hogy megkülönböztessenek egy szexuális orientációs másságot egy pszichológiai nemi másságtól, de azért programot azt tudnak készíteni... És kit fognak melegnek kiszűrni? Az emós hajúakat, vagy aki a kirakatnál vigyorog?
2019. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!