Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordulhat, hogy értelmes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy értelmes, okos, liberális emberek sem képesek bevallani másoknak vagy akár maguknak sem a homoszexualitásukat?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm, akiről jó ideje gyanítom (sőt, inkább tudom), 20 éves a srác.

2018. dec. 31. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Én az ismerőseimnek meg barátaimnak nem mertem, pedig nagyon liberális felfogású vagyok, és ki is élem magam melegként, tehát eljárok szórakozóhelyekre meg ismerkedem srácokkal, de valahogy sose mertem bevallani senkinek. Heterók között mindig is különcnek fogom érezni magam meg egy ratyinak, így inkább nem kockáztatok. De azért hamis látszatot sose keltettem, nem mutatkoztam kamu barátnővel vagy hasonló.

27f

2018. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Vagy csak szimplàn te értelmezed félre a srácot :)
2018. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elő. meg az is előfordulhat hogy nincs mit bevallani, csak te szeretnéd hogy meleg legyen az illető.
2018. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az országban az ember azt se nagyon meri bevallani, ha liberális lassan. Elmaradott, konzervatív, begyepesedett társadalom a magyar, de mégis mit várunk egy olyan országban ahol 3 millió ember támogat egy fasiszta diktatúrát?

Én nem vagyok meleg, de így is el fogom húzni a csíkot innen, az tuti

2018. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze az értelmességhez, okossághoz, liberális gondolkodáshoz. Sokkal inkább szerepet játszik a neveltetés, a környezet, a környezet által támasztott elvárások, az erkölcsi elvek és hasonlók.
2018. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van ilyen. Az ilyen fiatalokat ránevelik a heteró életre, de egyszer csak rájönnek hogy nem azok. Ki kamaszként, ki 30-40 évesen. De sokan még utána sem merik a valós érzéseiket megélni.
2018. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, húsz éves! Nem ötvenhárom, nem hatvannyolc! Sokan még magukat sem értik ilyenkor. Mások meg a Napot nem látják a fénytől.
2019. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem érzem magam sem butának,sem konzervatìvnak,de az emberek többsége előtt én sem vállalom.Így még nehezebb párt találni,de mégis úgy érzem,hogy tovább rontana a helyzeten.Ráadásul tanár vagyok.Biztos van kevés ellenpélda,de ez ha kitudódik,egy iskolában teljesen megkeserítheti egy pedagógus életét.:(
2019. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8

háááááát, nekem köztudott volt a gimiben, és az a vicc, h a diákokkal semmi baj nem volt, egy rossz szót nem kaptam soha, inkább az idősebb, kedves kollegáktól jöttek a rosszallások. sőt, az a vicc, h a legheteróbb srácokkal voltam a legjobban, azok tettek rá magasról.

sztem sokat jelent a nyíltság, az más kérdés h ezt éppen X emberek hogy fogadják.

az viszont sztem személyiségtorzulást eredményez hosszabb távon, ha áléletet kell élni, szal én úgy vagyok vele, h oké, rúgjanak ki, csinálok majd szép botrányt (aztán lehet h mégse lesz olyan fontos kirúgni akkor), de inkább élem a saját életem.

2020. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!