Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy okos, értelmes, érett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy okos, értelmes, érett (40+) hetero nő érzékeli, észreveszi vajon azt, hogy nem barátilag vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
És ha rólam azt feltételezi, hogy én is hetero vagyok?
2018. aug. 13. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Sztem nehezen jön rá,mert két nő szokott nagyon jü barátságban lenni és nehéz meghúzni azt a határt amikor már más is feltételezhető.Nekem is van olyan bnőm akivel tágabbak a határok,de heterók vagyunk.
2018. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem igazán mondtahó még barátniak sem a viszonyunk, inkább csak "ismerős".
2018. aug. 13. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Mik vannak köztetek? milyen szavak, érintések, amiből esetleg leveheti szerinted? Te is 40 feletti vagy?
2018. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én 40 alatt.

Érintések nem nagyon. Maximum váll, felkar 1-1x, nagy ritkán, ha olyan a helyzet.

A beszélgetések tök átlagosak. Munka, család, nyaralás...

2018. aug. 13. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből senki nem jönne rá hogy vonzódsz hozzá. Még akkor sem ha te férfi lennél.
2018. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ennyiből. De azt észre veszi vajon az ember, hogy a másik "máshogy" néz rá, máshogy beszél hozzá, mindig a közelében akar lenni?

természetesen nem tudok odamenni és fogdosni, simogatni, meg ha tudnám sem tenném, de ilyenkor más a hangsúly, mások a pillantások.

2018. okt. 6. 14:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én észre vettem, pedig nem voltunk barátok. Egy volt a munkahelyünk csak az étkezőben találkoztunk. Pár szót váltottunk csak de mindig éreztem, hogy valahogy másképp néz beszél. Mindketten férjnél voltunk, gyerekeink vannak.Egyszer egy céges csapatepiton voltunk 2 napot, hát ott kiderul... Egy szobába kerültünk. Ő mondjuk eléggé zavarba volt de engem meg hajtott a kíváncsiság és előtte kezdtem vetkőzni fürdéshez, rám ezért majd együtt tusoltunk. Azóta is a "legjobb" barátnők vagyunk akik néha örömet szereznek egymásnak. Persze mindezt titokban. Dicsérd meg milyen jól néz ki hogy kíméli a cicijét a felsője. Na ebből nem jön rá akkor veszett ügy.
2018. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de ír v már meg hogy álltok alakul valami?
2018. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha alakulna, kiemelném újra és újra?


Sajnos kevésszer találkozunk, nem is mindig tudunk kommunikálni, így nehéz. Vagy talán így a jó.

2018. okt. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!