Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Letezhet ilyen anyag magyarors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet ilyen anyag magyarorszagon vagy inyekcio ami homoszexualissa tesz valakit?

Figyelt kérdés
Mindigis a fiukat szerettem hozzajuk vonzodtam erzelmileg szexualisan is, nem reg volt egy kontraszt anyagos mrim es ugy erzem azota tetszenek a lanyok. A no aki be adta nekem a kontrasztanyagot ugy beszelt velem mint egy leszbikus no. Letezhet hogy a kontrasztanyagon kivul valami mast is belejuttatak a szervezetembe ami azza tett szandekosan? All magyarorszagnak rendelkezesere ilyen anyag vagy korhazakba ami homoszexualissa tehet valakit?(lany vagyok)
2021. ápr. 25. 01:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Es aki azt gondja hogy nem letezik irja le legyen szives hogy mer pont kontrasztanyag utan eszleltem ezeket
2021. ápr. 25. 12:30
 12/25 A kérdező kommentje:
Es elotte sosem?
2021. ápr. 25. 12:31
 13/25 A kérdező kommentje:
A korhaz is pikkel ram ilyen olyan okok miatt az a maniajuk hogy mindenaron a pszichiatriara akarnak bejuttatni kicseszhettek velem ilyen modon hogy oda juttathassanak?
2021. ápr. 25. 13:40
 14/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha nekik is mondogatod, hogy a kontrasztanyagra gyanakszol, akkor bizony van esélyed, hogy bejuss a pszichiátriára.

Szerinted mi célja lenne valakinek téged leszbikussá-biszexuálissá tenni? Ha volna ilyen szer, annak volna ára is. Miért adnák neked ingyen? Kinek éri meg, ha ezentúl a fiúkat nem boldogítod? Ez értelmetlen.

De ez csak a logikátlansága a dolognak, sokkal lényegesebb, hogy nincs ilyen gyógyszer.

2021. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
Te egy kib@szott vicces csaj lehetsz! 😂😂🤣
2021. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Amennyiben a kérdés nem kamu.


Pszichológia: függőségi viszonyban gyakori hogy egyik vagy másik fél (esetleg mindkettő) elkezd érezni a másik iránt valamit. Ez megfigyelhető gyám és gyerek viszonyban, fogvatartó fogvatartott viszonyban, főnök beosztott viszonyban, vagy ami a te eseted, ápoló ápolt viszonyban. A pontos mögöttes okok feltárásohoz tényleg pszichológus kell.


Jöhetnek a kövek.

2021. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Utolso engem nem apolnak ilyennel.
2021. ápr. 25. 18:26
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem ilyennel. Bármivel.

A nő aki beadta a kontrasztanyagot, egy ápoló, te meg a páciens voltál.

Ha érzel azóta valamit, az nem az injekcióban van, hanem a fejedben.

2021. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ja igy mar ertem
2021. ápr. 25. 18:31
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen, kapósorrú reptiliánok szurkálnak minket és tesznek minket búúúúúúúzává :D Bocsi kérdező, de ez elég hülye kérdés volt
2021. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!