Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Letezhet ilyen anyag magyarors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet ilyen anyag magyarorszagon vagy inyekcio ami homoszexualissa tesz valakit?

Figyelt kérdés
Mindigis a fiukat szerettem hozzajuk vonzodtam erzelmileg szexualisan is, nem reg volt egy kontraszt anyagos mrim es ugy erzem azota tetszenek a lanyok. A no aki be adta nekem a kontrasztanyagot ugy beszelt velem mint egy leszbikus no. Letezhet hogy a kontrasztanyagon kivul valami mast is belejuttatak a szervezetembe ami azza tett szandekosan? All magyarorszagnak rendelkezesere ilyen anyag vagy korhazakba ami homoszexualissa tehet valakit?(lany vagyok)
2021. ápr. 25. 01:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Lehet
50 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

NEM. A mélyen kondíciónálódott, a személyiség részét képező összetett, komplex mentális folyamatokat nem lehet farmakológiailag semmilyen módszerrel befolyásolni. Sőt hipnoterápiás eszközökkel sem.


Apró színes... a hidegháborúban minden hülyeséggel kísérleteztek, így többe között hallucinogénekkel is. Az USA-ban valamelyik "koponyának" ama ötlete támadt fejlesszenek ki olyan vegyi anyagot ami b.zivá teszi az ellenség katonáit, s ettől csökken a moráljuk és majd jól megadják magukat. Agyament ötlet, de tényleg minden hülyeséggel kísérleteztek - így ezzel is. Totális kudarc volt.

Úgyhogy ilyen sehol a világon nincs, ha leszbikus/meleg vagy akkor az már kialakult benned, csak most kezded felfedezni ezt magadban az adott hatások, környezeti ingerek hatására.

2021. ápr. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Huh, bocs de nem olvasol egy kicsit túl sok konteót? :o A covid vakcina nincs hatással az ember genomjára. Az már mellékes hogy a szexuális preferencia nem genetikai eredetű, nincs "meleggén".
2021. ápr. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Meg ugy tudom hogy egy sima agyverzes is okozhat ilyet hogy egy heterobol meleg legyen nem lettem teljesen meleg van baratom akit szeretek de megis a kontrasztos utan ezeket kezdtem el erezni
2021. ápr. 25. 02:38
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
#6 a "sima" agyvérzés elég sok mindent tud okozni (sajnos), de szexuális preferencia változást nem.
2021. ápr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Az Internet hatalmas eredménye, hogy az emberiség által elért összes ismeret megtalálható rajta. Szépséghiba, hogy ugyanakkor a valaha kitalált összes ostobaság is, azok is, amelyeket már sokszáz éve megcáfoltak, és az újonnan kimódoltak is.

Ezért nem lehet kihagyni a tanulást, mert egyedül a tudomány segít eligazodni, hogy meg tudd különböztetni a valóságot a délibábtól. A kipróbálás is jó módszer, de gyakran nehézkes, sokáig tart, vagy vágzetes (lásd: Darwin-díj).

2021. ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cuccot toltál előtte?! 😁
2021. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem! Nincs ilyen!
2021. ápr. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet valaki ennyire félreinformált és sötét? Minden épeszű ember tudja, hogy a covid-vakcinában egy csip van, amivel a Bill Gates irányít. Ott ül egy nagy, föld alatti vezérlőteremben tele monitorokkal meg kapcsolópulttal, és gonoszul kacagva manipulál minket.
2021. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a cikk is azt irja nemtom mennyire igaz

2021. ápr. 25. 12:14
 10/25 A kérdező kommentje:
Aki szerint letezhet ilyen anyag esetleg titokba az legyen szives irja le mit gondol
2021. ápr. 25. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!