Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon hideg és távolságtartó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hideg és távolságtartó vagyok? Vagy ez még ésszerű?

Figyelt kérdés

Tinder-en match-eltünk egy sráccal. Felvett WhatsApp-ra, de még nem találkoztunk személyesen.


Namost este pl képes lenne félórát chat-elni, beszélni.

De napközben többször is.


És ha nem vagyok elég beszédes, kicsit elszontyolodik.


Nyilván kölcsönös az érdeklődés, nekem is tetszik. Verified is. Láttam az instáját. Viszont személyes tali előtt nem akarok sokat beszélgetni, sok időt elvesztegetni. Főleg, hogy amúgy is elfoglalt vagyok 1000 dologgal.


Hideg vagyok, vagy hol húzzam meg a határt?

Főleg, ha esetleg élőben nem jönnénk be egymásnak.



2021. ápr. 20. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan szeretnek írásban ismerkedni még pár napig, hogy elkerülhessenek nagyobb eséllyel egy kínos randit, ha mégsem illenétek össze.
2021. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ezt őszintén, és biztos megérti. Ha nem szólsz róla, érezheti úgy, hogy nem érdekled és azért nem írsz sokat.
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
kicsit hideg vagy,de te ilyen vagy és kész
2021. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Telefonon is beszéljetek. Legalább hallod hangját stb. Nekem az is sokat szokott számítani.
2021. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Eddig jó, akkor viszont ne vacakolj, randizz vele, és eldől. Én pl a hosszú levelezéseket szoktam már elengedni. Két felnőtt ember el tudja dönteni, hogy érdeklik-e egymást. Ha igen, nincs mit húzni, ha nem, akkor sincs.
2021. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy hideg, hanem racionális. A Tindernek nem az a funkciója hogy chatpartnert találj hanem személyesen találkozz, megismerj másokat akikkel megvan a kölcsönös szimpátia. Felesleges hónapokig húzni, úgyis minden személyesen dől el.
2021. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem légy vele őszinte és valamivel csak előrukkoltok, nehéz a nézeteltérés, ha mindent normálisan megvitattok.
2021. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es, adom.

En is elobb ismerkedes, kozos tema, telefon, kepcsere es johet a randi.

Ott.meg minden kiderul vagy beborul.

De a randi utan sem vagyok olyanaki egybol durr bele.

2021. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!