Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a hideg és távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a hideg és távolságtartó pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Persze, nem azokra gondolok, akik csúnyák, hanem akiknek van tekintélyük és ezt mintha tudnák is magukról, de nem minden esetben. Inkább a különleges férfiakra gondolok, akik nem engednek közel magukhoz senkit, picit lenézőek, de hangosan soha nem sértegetnek senkit. Az intim világuk megközelíthetetlen, kedvesek, de érezni, hogy nem engednek közel akárkit. Ha mondanak valamit egy társaságban, akkor az mindig különleges, értékes, mert nem szeretik a felesleges fecsegést. Miért vonzódom hozzájuk? Van bennem egy olyan vágy, hogy én akarnék majd az az ember lenni, akiket beengednek, és még értékelik is.

Ti mit gondoltok erről? Én ezt a viselkedést sem nagyon tudom megérteni, azon kívül, hogy kicsit a nárcizmusra emlékeztet.


2019. jún. 8. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Amiért a férfiaknak a kicsit nehezen kapható nők kellenek.

Másik hogy a nőknek 90%-ban imponál a tekintély, ezért is jönnek össze sokszor a főnökükkel.

2019. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig már azt hittem, te leszel az, aki értékelni fog engem, de nekem nincs tekintélyem... :(
2019. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert te is INTJ pasikat keresel.

(én is INTJ vagyok mellesleg)

2019. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak egy tanács, hogy ne kezdj velük, a saját érdekedben.

Mondom ezt úgy, hogy ilyen srác vagyok. Elég sok probléma van/volt a párkapcsolataimban.

Üdv!

2019. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm, emberek, akik ilyenek vagytok. Nektek csak specifikus személyek felelnek meg. Mi történik miután az a személy veletek van? Szeretitek? Mert én azt tapasztaltam, hogy a számotokra megfelelő személyt sem tökéletes.
2019. jún. 8. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg megtisztel azzal, hogy engem választ, akkor azt nem fogom viszonzás nélkül hagyni. :)
2019. jún. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeztél volna.Annyi a különbség,hogy én nem nézek le senkit ok nélkül,viszont közel sem engedek senkit,mivel nem igazán tudok megbízni az emberekben.
2019. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!