Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy aktív azt élvezi, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aktív azt élvezi, hogy a másik nem élvezi?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 14:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Én kifejezetten azt hallottam, hogy a passzívok többsége erőszakos közösüléssel kezdi a pályafutását. Merthogy állítólag az aktívoknak izgatóbb szüzeket megerőszakolni.

Nekem is így volt. Felmentem egy huszonéves lakására, aki mondta, hogy meg szeretne masszírozni. Lefeküdtem hasra, elkezdett masszírozni, majd hirtelen összekötötte a kezem.

Mondta, hogy ő most meg fog erőszakolni. És szándékosan nem kezdett sokáig bele, hogy addig is stresszeljek, hogy mi fog történni. El is mondta nekem részletről részletre, hogy mit fog csinálni. Elmondta milyen mélyen fogja bedugni a farkát és elmondta, hogy nekem az mennyire fog fájni szűzként minden tágítás nélkül. Még egy tapasztaltnak is nagy lelki megterhelés lenne ez, na de egy kezdőnek, akiben még soha nem volt farok?

2021. márc. 29. 15:42
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
#11 Na igen, én pontosan emiatt nem keresek alkalmtit. 😅
2021. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12%

Engem pl izgat, hogy a másiknak rossz vagy épp fáj.

19f

2021. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon el csusztál az úton

Miért nem tettél feljelentést ha megerószakoltak

Ott még köztéri kamerák is vannak.


Nem normális dolog ha fály a passzívnak, azt élvezni kéne és nem a fájdalmat élvezni.


Te tuti nem troll vagy?

2021. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lakáson is megerőszakoltak ott is tehettél volna feljelentést, annak nyoma van.

De a haverjajid, vagy te hogy hogy nem álltál bosszút?

Nem értem

2021. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!