Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavaró, ha az aktív csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha az aktív csak fekszik és élvezi hogy orálisan kényeztetik?

Figyelt kérdés
Illetve a passzívaknak fontos, hogy anál is legyen?
2020. jún. 8. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Sokan csak az anált szeretik és mást nem igényelnek.
2020. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem zavaró, sőt! Neki az a "dolga", hiszen ő kap ilyen felállásban. Élvezze csak :D


Nem fontos mindig az anál. Én élvezem, viszont nem szeretem az előtte lévő tisztálkodási macerát, ezért az esetek többségében inkább csak szájjal ápolom le a partnert és anál csak akkor van, ha van mód rendesen rákészülni. (Amíg nem találok egy olyan partnert, akit nem zavar, ha előtte nem mosom ki magam ...)

2020. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az elsőre azt mondanám, hogy alkalmanként nem zavaró, de ha kivétel nélkül mindig ez van, akkor azért már igen. A másodikra meg azt, hogy nem vagyunk egyformák, kivételek biztosan vannak, de azért a többség számára szerintem fontos az anál.
2020. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Hányszor kérdezed még meg?
2020. jún. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Elég unalmas már sokadjára ez a kérdés. A válaszok ugyanazok lesznek. Fogadd már el végre.
2020. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg.
2020. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Több ilyen kérdés volt, most csak egyet találtam és gondolom ugyanaz kérdezi, mert mindig hasonlóan teszi fel, de ha keresnénk biztosan megtalálnánk, vagy már 4-szer láttam ugyanazt megkérdezve még a szavak is ugyanazok. Jelentettem, de úgy látom nem foglalkoznak vele. Egyszerűen uncsi már, eleve törölném ezeket a kérdéseket, nagyon lerí, hogy ugyanaz kérdezi mindig akár külön profilról..

2020. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az aktívnak,biztos nem.
2020. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, amúgy is csak szopni szeretnék.
2020. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!