Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz ha az aktív nem szopat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha az aktív nem szopat hanem csak fekszik és élvezi?

Figyelt kérdés
Téged zavar? Kort is írj kérlek. Köszi.
2020. jún. 24. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pont ezt szeretem.

26F

2020. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez már annyiszor volt kérdés. Van aki azt szereti, hogyha csak fekszik, van aki azt hogyha nem csak fekszik. Mit ezens 100x megtárgyalni?
2020. jún. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Én jobban szeretem, ha rám bízza magát:)
2020. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A 2# kommentelő ezért jár fel? Mert mindenhol ugyanazt írja, hogy ez már volt. Minek jársz fel akkor? Ezért felesleges.


Szerintem van benne vmi nagyon szexi ha az aktív így kezel.

2020. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező hogyha priviket akar, akkor miért nem nézi meg a már számtalanszor feltett kérdést és szemezget ott? Vagy ha nem priviket akar, csak érdeklődik, a választ már akkor is megtalálja. Teljesen felesleges ugyanazt megkérdezni, amikor már előtte megtették 40-en.
2020. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg.
2020. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
O az aktiv ha ezt kivanja engedelmes leszek
2020. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!