Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok toleránsabbak a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok toleránsabbak a melegekkel? És a biszexekkel? Miért? Vagy miért nem? (lányok is írhatnak, sőt igazán rájuk vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés
Eddig valahogy úgy gondoltam a lányok kevésbé ítélkeznek emiatt, vagy nem homofóbok, vagy toleránsabbak vagy bármi. Mostanában nem is olyan biztos szerintem. Szóval?

2021. márc. 11. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

a nők tényleg elfogadóbbak a melegekkel, szerintem a fő ok az, hogy ha egy férfi meleg, akkor a hetero férfiak szemében már nem is igazi férfi, mert potenciálisan ""női"" befogadó szerepet vállal a szexben. és a heteró ffiak félnek, hogy ha a melegséggel asszociálják őket, férfiatlannak fognak tűnni, így kevésbé elfogadóak, kimutatják, hogy "fujj melegek" hogy őket még véletlenül se gondolják annak.

mivel a világon sok helyen még ma is gáz melegnek lenni, sokan elnyomják magukban és ezek a látens melegek is ugye a homofóbiával kompenzálnak.


heteró nő vagyok, full homofób családban nőttem fel, de hála égnek nem lettem az. sőt, a meleg pasikat kifejezetten izgatónak találom

2021. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van biszex és meleg ismerősöm. Mindig is elfogadó voltam, kiskorom óta.


Biszex nő, 42

2021. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

"a melegekkel igen, de biszexekkel nem."


Ez hogy jön ki...?


Úgy jön ki, hogy melegként nekem is vannak hetero lány barátaim, elfogadóak.

Talán azért is, mert "lelkileg" mi is nők vagyunk, legalábbis a passzívak.

Megvan a közös téma, ugyanazt keressük a pasikban mint a csajok stb. És ránk melegekre jobban lehet számítani, mint egy barátnőre.

Viszont sok olyat hallottam mikor biszex pasi ismerkedett lánnyal, és vállalta előtte nyiltan, hogy bkiszex, a csajok visszautasították, mondván, hogy ők nem férfiak a szemükben.

2021. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
13: Annyira átlátszó vagy. Vagy pedig skizofrén. Több személyiséggel nyomod ugyanezt a dumát, több rovatban? Hátha sikerül igazolnod?
2021. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok skizofrén.

Csak erre a kérdésre válaszoltam itt.

Szerinted akkor miért titokban éli ki a vágyait sok családos apuka?

Miért titokban tartanak szeretőt?

2021. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem befolyásol más ember szexuális beállítottsága, ugyanúgy lehet barátságokat kötni, szerelemre találni, nem ezen múlik számomra.

Hetero vagyok, nem okozna gondot, ha a pasim bi lenne. Gyerekkori legjobb barátnőm is bi, természetesen ettől még soha nem volt köztünk semmi, nem is tartok tőle, hogy illetlen lenne velem vagy valami. Számomra sose volt kétséges, hogy elfogadjam, ha valaki meleg.

Bár gimiben volt pár lány osztálytársam, aki eléggé homofób volt.

23l

2021. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez általánosságban igaz. A nők érzelmi intelligenciája magasabb a férfiakénál, több empátia van bennünk, mint a férfiakban. Ez kimutatott tény, szimplán ez az oka annak, hogy elfogadóbbak vagyunk. A férfiak közt is azok az elfogadók, akiknek magasabb intelligencia szintjük van.

Azzal enm értek egyet, amiket itt egyesek írtak, hogy a melegeket elfogadjuk, de a biszexeket nem:D ennek a világon semmi értelme, aki képes a melegekre is egyenlőként tekinteni, az a biszexekre is, nincs érdemi különbség a kettő közt. Ritka az, aki csak egyes csoportokat fogad el, mást nem. Pl hogy én a transzneműeket elfogadom, de a melegeket ugyan nem, az beteg dolog. Ilyen nagyon ritka esetben létezik.

Az meg teljesen más téma, hogy ki jönne össze kivel, lehet úgy is elfogadó lenni, hogy nem jönnék össze transz férfival. Ez teljesen más tészta, tehát nem értem miért hozza ezt ide 1-2 válaszoló, hogy a férfiak előbb jönnek össze bi csajjal, mint nők bi pasival. Ennek itt semmi relevanciája nincsen.

N

2021. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15%
#15: Minden házas enber titokban tart szeretőt lol. Nem csak férfi szeretőket, hanem női szeretőket is:D Ez nagyon rossz érv volt.
2021. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!