Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Magyarországon, fiúként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon, fiúként, mennyire vállalható nyíltan a biszexualitás? Toleránsabbak felé az emberek, mint a homoszexualitás felé?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem toleránsabbak. Ami nem heteroszexualitás az megvetendő, és mocskos, egyenlő a meleggel.


Sajnos... :(

2017. jan. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Vállad fel mindenképp, mi veled leszünk!

L/bi

2017. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, egy lány, aki bi, főleg hogy nem ítél el, a kérdező gondolom a heteró emberek véleményét várja...
2017. jan. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségfüggő. Ha olyan típus vagy, aki képes leszarni mások véleményét, magabiztos, és nem a közgondolkodástól teszi függővé a saját értékét, akkor lehet vállalni. De szerintem még nem tartunk elég jó irányba a toleranciát illetően.


Nekem volt biszex barátom, de csak azért merte elmondani, mert tudta, hogy nagyon nyitott vagyok. Ezen kívül az egyik legjobb haverjának mondta még el, de a másiknak nem merte... Szóval még ezt is mérlegeld. Bár szerintem ha ilyesmi képes tönkretenni egy baráti kapcsolatot, akkor az nem is volt igazi.

2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátoktól függ nekem már a fél baráti társaságom tudja és nem kezelnek emiatt másképp, amúgyis elfogadóak de ha nem fogadnák el akkor meg nem lennének igazi barátok
2017. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok de azért leírom. Családom, közeli barátaim tudják.

Nem nagyon szoktam mondani buliba, hogy bi vagyok, viszont néha csak úgy kíváncsiságból elmondom, az egyik kedvenc válaszom pasiktól: ’Mert még nem b*sztakmeg úgy igazán.’ meg az: ’Akkor csinálhatjuk hármasban..’ Van pár csaj is aki furcsán kezd el viselkedni, de a legtöbb ember jól kezeli.

22/L

2017. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

semennyire.

a heterok szerint beteg vagy.

a homok szerint pedig homo vagy csak nem mered válálni.

rosszab esetben ők utálnak is emiatt.


így gyakorlatilag mindenki fujol.

2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben meg nehezebben fogadjak el.Ha vonzodsz a sajat nemedhez,a legtobb hetero nem hiszi el,es nem birjak felfogni sem,ho

gy az ellenkezo nem is

vonz. Azt gondoljak,hogy csak kiserletezel vagy ossze vagy zavarodva vagy nem mered felvallalni,hogy meleg vagy. Nem szabad hagyni,hogy ne vegyek komolyan a biszexualitast. Szepen fel kell oket vilagositani,elmeselned az erzeseidet tapasztalataidat es idovel ez marcsak egy tulajdonsagod lesz a sok kozul szamukra is. Sok sikert ! :D

2017. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a magyar társadalom nem nyitott, és még nem is érett meg a másság befogadására.
2021. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!