Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Laikusként kérdezem: A melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laikusként kérdezem: A melegek ha análisan szeretkeznek, hogy tisztítják meg a végbélt?

Figyelt kérdés

Nekem barátnőm van 6hónapja és eddig 10-12x análoztunk. Elsőre az én kérésemre utána kölcsönös kérésekre. Ő nem eszik előző nap este se és aznap se semmit kivéve nagyon könnyű kajákat. Együttlét előtt 2órával nem erőlteti meg magát, szinte csak fekszik. És ezt a procedúrát ő nem szereti.


Pár barátnőjével beszélgetett és ők is azt mondták, hogy nem szeretik/szerették ezt a procedúrát.


A melegek is így csinálják? Ők csak egy lyukba tudják dugni. Ők csak ritkán tudnak análisan szexelni? Vagy soha sem esznek? :D


Laikus vagyok, bocsánat ha nektek egyértelmű és nekem nem.

A kérdésem komoly.


2021. febr. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy esznek, de bizonyos "gázosító" ételek azért kerülendőek előtte (bab, borsó, kukorica, lencse, káposzta stb.). Feküdni előtte teljesen értelmetlen, az emésztés attól még ugyanúgy zajlik. Nagydolgod intézd el előtte, alapos tusolás és un. análzuhany. Erre kapható mindenféle eszköz is, de a zuhanycsővel is meg tudod csinálni. Lecsavarod a zuhanyfejet és NEM belenyomni a csövet (sérülést okozhat), csak odatartod, ellazítod, hagyod hogy feltöltsön, kinyomod, ezt megismétled 3-4x és máris tiszta. Ettől "barna baleset" még előfordulhat, de aki lábrázást kap tőle az ne akarjon análozni.
2021. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret análozni, így egyrészt nem mindenki csinálja, másrészt aki csinálja, annak megvannak a különböző praktikái. Jó az evés is, de vannak megfelelő eszközök, amivel ki lehet mosni magunkat, egyszóval beöntés. A legelterjedtebb szerintem az a kis labda, a csővel, amibe langyos vizet szívsz fel és aztán kimosod magad vele.
2021. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak letusolok előtte, meg kimosom. Meg hát kesztyűt, kotont kell húzni, az ha olyan lesz, olyan lesz...
2021. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!