Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Abnormális vagyok, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormális vagyok, ha nem akarok párkapcsolaton kívül szexelni?

Figyelt kérdés

Ismerek több meleget magamon kívül, sokan nem akarnak kapcsolatot csak szexhavert.


Nekem eszembe nem jutna párkapcsolat nélkül alkalmizni. Nekem a párkapcsolat/romantikus kapcsolat sokkal fontosabb.


Ez normális? Vagy érdemes lenne orvossal beszélnem?



2021. febr. 6. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy, nem abnormális.

Bár.. aggasztó, ha már valakiben felmerül a gondolat, hogy azért akar orvoshoz menni, mert nem akar fűvel-fával dugni.

2021. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nézd. Ez volna a jó, ha van csajod, szerelmes, tàrsad, megvagytok együtt minden téren.
2021. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális, ha ezért orvoshoz akarsz menni. De mégis milyen orvoshoz ugyan? Urulógus, vagy kardiológus, vagy más orvoshoz? 😁
2021. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ritkaság vagy, nem abnormális. ;)
2021. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szexuálpszichológust vagy pszichiátert ajánlottak eddig, ami az orvost illeti.
2021. febr. 6. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen férjét a fél seggem odaadnàm. Oszt nincs.
2021. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos tévhitben élsz, azt hiszem. A mai világban a felvonulások, a meleg dolgok, bárok, filmek hozzájárulnak ennek a képnek a kialakításához. Régen is voltak homoszexuális emberek, és ezzel nincs is gond. Véleményem szerint egy hetero embernek sem szabad így tenni. Attól, mert homoszexuális vagy még érző lény, és lehetsz romantikus is. Szerintem az az identitástól független, hogy milyen a belsőd, de azt hiszem jó lenne, ha sokan úgy gondolnák, mint Te.


Aki komoly kapcsolatot akar, az ne keressen egyéjszakás kalandokat, akkor se, ha hetero, akkor se, ha meleg. Nem csak Te vagy egyedül ilyen, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy találni fogsz egy ilyen embert. Ne add lejjebb az igényeidet! :)

2021. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják úgy, hogy demiszexuális. Teljesen normális, ha csak érzelmekkel / romantikus kapcsolatban megy valakinek a szex.
2021. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
15 éve te lettél volna a legnormàlisabb.
2021. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy csak úgy megy neki a szex, de ő úgy akarja.

Én is jobban szeretek párkapcsolatban lenni, volt egy barátom de folyamatosan megcsalt. Vannak ilyen fiúk mint mi meg vannak olyanok, akik szeretnek össze vissza b szni. Mindkettő normális. Nem kell ítélkezni egyik felett sem szerintem. Sok olyan meleg haverom van, akik biztos kapcsolatra vágynak, de vannak olyanok is, és ezek általában a passzív barátaim, akik imádják az alkalmit. Persze nem általánosítok, csak az én környezetemben ezt figyeltem meg.

2021. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!