Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van barátom, de vágyom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de vágyom a szexre idegenekkel? (meleg)

Figyelt kérdés

Van barátom 2 éve, és jól meg vagyunk. Kicsit kevés a szex, de igyekszem szorgalmazni.

Alapvetően nekem idősebb pasik is bejönnek, és valahogy sokszor fantáziálok róla, hogy szexeljek velük, de ilyenkor bűntudatom van. Akkor is lenne, ha tényleg szexelnék velük.

Rosszul érzem magam emiatt.



2021. jan. 19. 11:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Tegyél úgy, mint mások. Hagyd ott, szexelj mással. Majd ha magadra maradsz, csak magadat okold!
2021. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%

Nincs semmi gond, nyugodj meg !!!


Az ember úgy van felépítve, hogy egy adott személyt másfél év után megun..


Ez így van a te esetedben is, sőt neked már leis telt a 1,5 év szoval semmi gond..



Elhidegültetek, enek számos véges vagy végtelen oka lehet..


Egy a biztos, hogy ez egy természetes folyamat, a tűz lángja egyre kisebb..



Közös megegyezés alapján lehet választani szabad út és javítás között..


Ez hiteles infó, mert én tanultam erről IS meg mindenről IS...



Aki azt mondja ez nem természetes, annak a szürkeállományainak számát kellene vizsgálat alá venni..


Ne érezd rosszul magad beszélj vele erről s majd meglátod/látjátok honnan fúja a szél !!



🙂

2021. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Valójában akkor nem jó a kapcsolatotok érzelmi szinten ha más pasikra vágysz. Szóval a jól megvagyunk az nem egyenlő azzal hogy jó is a kapcsolat
2021. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
13%

#2 vagyok


Csakxólok hogy hiteles infót lepontozni egyhén szolva is durva..


Mondja már el nekem valaki hogy ezen az oldalon hány embernek van 4 diplomája rajtam kivűl, melynek tudásában hiteles infót tud nyújtani??


Ez az erröl beszélek... Iskolázatlanság...


F

2021. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
4 diploma, ejha, nem semmi
2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy van segged és éppenhogy átcsúszol és szerzel egy diplomát még nem jelenti azt, hogy tudod is mit beszélsz
2021. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6%

#6


Jaja...

Rendelés időben is engem riasztanak hogy az M3-asra megy ahelikopter menj má te mert te tetted le USA-ban a szakvizsgát levédve angolul...


Persze.. Te pedig kaparod a havat 50 ezerért, én pedig szabadnapon is fizetve vagyok.. Ez a nem mindegy ...

Mindent elmondtam..


Lassan te leszel a rezidensem.. :D :D :D

2021. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

oké.

valaki nem becsült meg régen ?

2021. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

#8


Miből gondolod? :D: :D :D


Hagyjuk... :D


Pihenj Te is mert holnap meló aztán kitudja milyen okosokat hoz be az MA-s gép.. :DD

2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
hajlamosak vagyunk túlbecsülni az iskolázottság emberi kvalitásokra gyakorolt hatását.
2021. jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!