Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb aktívak (45+) mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb aktívak (45+) mennyire szeretitek a fiatal passzívakat?

Figyelt kérdés
21/p prívát üzenet is jöhett

2020. dec. 15. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
30 as passzívként nekem is az velem egy idős vagy az idősebb aktívak jönnek be.
2022. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kajak53 ***** válasza:
91%
Én 69 vagyok. Valaha élsportoló voltam, soha nem dohányoztam, alkoholt is alig fogyasztottam, most is aktivan sportolok, igy elég jó fizikumom van és a melegtárskeresö site-okon legtöbbször nagyon fiatal fiúk akarnak találkozni, összebújni velem. Tali gyakran van, de az ágyig már hosszabb az út. De akivel összejön, az sokáig ragaszkodik hozzám. Ha Magyarországon vagyok, a Magnumba szoktam lejárni. Meglepöen népszerü vagyok ott is a nálam jóval fiatalabbak körében.
2022. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Meglepöen népszerü vagyok ott is a nálam jóval fiatalabbak körében."


Vonzó lehet számukra a szerénységed...

2022. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem vagyok 45 (de nemsokára bassza meg), azért válaszolok ha nem baj. Személy szerint csakis kora húszas korosztály izgat valamiért, ez eléggé szívás, több szempontból is. Ezt azért mondom mert nekem az a tapasztalatom, hogy csak a flörtölésig jutnak el a fiúk, ha tovább kell lépni visszatáncolnak. Gondolom azért van ez így, mert hiába jövünk ki jól ezen korosztállyal, vonzódtak hozzám néhányan, azért mégis túl nagy a korkülönbség, ahhoz hogy átlépjék a fantáziálás határait. Úgy érzem csak önfényező játékszer vagyok számukra. De lehet hogy csak én baszk el dolgokat.. Sokszor letablóz a szomorúság emiatt, aztán összekaparom magam mikor elkezd velem kacérkodni az élet.
2022. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kajak53 ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem a fiatalokat. Nem csak a szexben. Különösen azokat, akik az idősebbeket elfogadják az élettapasztalataik miatt. Itt persze a kultúráltság, intelligencia, empátia nagyon meghatározó lehet. Egy idősebb nagyon hasznos kapcsolat lehet egy fiatalnak. Nem kevésbé a szexben.

69/f

2022. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Legalább annyira mint engem a fiatalabb srácok:)

Valahogy mindig úgy alakul, hogy a fiam korabeli srácok kerülnek az ágyamba......

2022. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolatra tudnám csak elképzelni ,egyenrangú kapcsolatban a fiatalt!
2022. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem rám irányult a kérdés de én imádom az idősebb aktívakat

19/F

2023. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!