Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi apakomplexusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi apakomplexusos fiatal srác ?

Figyelt kérdés

Próbálok, illetve próbálnék tartósabb kapcsolatot ,egyenrangú kapcsolatot keresni.

De szinte csak olyanokba botlom, illetve ők belém,akiknek apa kellene, határozottságot, stb várnak el.

Képtelen lennék így bánni azzal,akit páromként szeretnék.


2020. dec. 12. 18:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk egy dolog számít: az hogy hány évesen keresel hány éves srácokat?
2020. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem mindig is az idősebb "apatestű" férfiak jöttek be, azonban nem kell, hogy eltartsanak, megvan az életem. Engem amúgy is zavarna az anyagi segítség, férfi vagyok, el tudom magam tartani. Mondjuk a határozatlanságot én sem szeretem, egyenrangúság meg alap egy kapcsolatban. Most ettől apakomplexusos lennék?!
2020. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2-essel egyetértek, és nem vagy apakomplexusos.

Akikkel ismerkedtem,mind úgy néztek rám,mint egy emlékműre. Ne így tiszteljenek...

Volt, aki azt akarta, hogy apának hívhasson...

2020. dec. 12. 18:53
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nem tudom hol ismerkedsz, de pl. sok idősebb pasi kislányos fiúkat keres sajnos.
2020. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem kislányossal, Isten ments !

Szerettem volna 24 - 25 felettit,de sajnos itt is sok az apaigényű...:(

2020. dec. 12. 19:08
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
5 - mennyi idős vagy?
2020. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
48
2020. dec. 12. 19:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

ez ilyen , ha csak nem futsz bele a csodába. Mondjuk, nem a gyakori a legjobb hely a keresésre:D

Egyebkent ezt latjak benned. a kor, egzisztencia stb , kellő határozottság, ,megvan, akkor máris "apu"

2020. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok a kereséshez. Nálam inkább az a probléma, hogy idő kell a bizalom kialakulásáig. 2-es voltam.
2020. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
20 év korkülönbség szerintem valamennyire generálja azon eseteket, ahol fiatal srácok apafigurát keresnek. Meg még nem múltak harminc. Nekik egy ilyen kapcsolat kaland, hogy ez is megvolt, nem pedig egy " most már jó lenne megállapodni" valakivel dolog. Én magam olyat keresek, aki nem hiszi azt, hogy huszonéves és még ráér az igazán komolyra, de a fiatalok hevesebbek kapcsolat terén. Ők azonnal a jót akarják, vagy ha jön jobb akkor továbbállnak, mert hát "joga van" válogatni, erről szól a fiatalosság. 24/F
2020. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!