Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csupaszítja le magát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csupaszítja le magát a legtöbb srác és férfi ?

Figyelt kérdés

Megértem, ha fazonírozott a szőr,de azt, hogy teljesen csupasz valaki, az nem valami tetszetős.

Ez elvárás ma ?


2020. dec. 9. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyrészt nekem "muszáj", mert szeretek női ruhákba bújni, ahhoz pedig nem dukál a szőr. Illetve nem akarom azt, hogyha valaki a szájával izgat, a szőrt kelljen a szájába vennie vagy kerülgetnie. Ebből a szempontból én is örülök neki, ha az ő farka szőrtelen. Számomra sokkal izgatóbb, ha teljes egészében látszik.


Természetesen ízlés kérdése. Semmi baj nincs azzal, ha te a szőrös farkat és testet szereted. Számomra vonzóbb egy szőrtelen test.


27/F

2020. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szőrös vagyok,de eddig mindenki azt kérte,szedjem le
2020. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Így nagyobbnak látszik.
2020. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem elvárás a szőrtelenség.
2020. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem sem elvárás,jobban tetszik a természetes szőrzet.

Én sem csupaszítom magam.

De nagyon kevés, aki megmarad "érintetlennek "...:(

2020. dec. 9. 20:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem várja el a párom, és nem is csinálom.
2020. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha jelentene ez bármit is...
2020. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 everlight ***** válasza:
80%
jobban néz ki,azért nekem nem tetszenek a túl szőrös férfiak
2020. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőrös vagyok, nem durván, de azért van. Lábam nagyon, mellkason is van azért, hason is. Nekem igazából tetszik. Senki kedvéért nem szedném le. Néha esetleg kicsit igazítok rajta, de ennyi. Intim résznél leszoktam azért szedni, de azt is csak magam miatt. Ott már engem is jobban zavar.
2020. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert így érzik jól magukat. Én is le szoktam (mellkas, has meg intim részek) de nem más miatt hanem magam miatt. A lábaimat, karjaimat én sem szőrtelenítem.
2020. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!