Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak meleg twink srácok is,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meleg twink srácok is, akik nemcsak írogatnak, de találkoznánk is pasival?

Figyelt kérdés
Sokszor csak pár napig írnak, meg mindent szeretnének, de a végén nem mernek találkozni sem. Miért van ez?

2020. dec. 7. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Keress nem twink srácokat
2020. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Király megoldás :D
2020. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Te is twink meleg srác vagy? Mert ha nem, akkor lehet azért nem akarnak veled találkozni.
2020. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Vannak. Én is az vagyok, és találkoztam is már jópárral. Nem tudom mi értelme van a kérdésnek, a testalkat nem függ össze avval hogy találkozik-e valaki emberekkel vagy nem😐😐
2020. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Twin vagy nem twin… leveleznek rajtad kívül egyszerre még x db emberrel - ahogy gondolom te is. Hogy miért ghostingolnak ezer oka lehet. Megtalálták akit keresnek, nálad esélyesebbek, szimpatikusabbak is vannak a levelezőpartnereik között, nem is akarnak találkozni csak képkunyerálni, teljesen kamusok stb. stb. stb.
2020. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nincsen, egyáltalán nem létezik ilyen.


És ezt kérdezted kérdező, és mivel ugyebár itt vagy a gyakori kérdéseken ezért azonnal el kell hinned és nem gondolhatod végig, nem gondolkodhatsz logikusan és nem hallgathatsz a józan eszedre. Te feltettél egy kérdést hogy létezik-e ilyen, és kaptál egy random választ hogy nincs. Valószínűleg ettől azt fogod gondolni hogy ilyen nem létezhet, bármit is gondolsz, hiszen feltetted a kérdést itt és az a válasz jött rá hogy nincs, tehát nem is létezhet.



De most tényleg, az ilyen kérdéseknek mi értelmük van? Miért jó neked kérdező? Mi újat, hasznosat tudsz meg ebből a kérdésből?

2020. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon sok van:)
2020. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!