Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Te hogy reagálnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Te hogy reagálnál, ha a barátodnak egy vita folyamán eljárna a keze? Egyszer megbocsájtanád? Én is provokálgattam, szóval nem csak úgy magától történt, de nem hittem volna, hogy így meghülyül.

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 01:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Az vagy. De ettől még meg fog ismétlődni. Nem kell megértened a fizikai erőszakot. Azt kell megértened, hogy benne az rögzült, hogy veled ez megtehető minden következmény nélkül.
2020. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem értek egyet azzal hogy máskor is eljárna a keze.

Gondolom nem ez volt az első veszekedésük és eddig sem volt semmi. Túlfeszítette a kérdező a húrt és ennyi. Mondjuk nem tudom, hogy ennyi ésszel hogy lehetsz szabadlábon, hogy valakinek rossz napja van, te még idegesíted és még tetézed a lelki sérelmeinek a fejére olvasásával. Őszintén? Megérdemelted.

Ha a páromnak lelki sérelmei lennének nem cukkolnám vele. Isten ments. Azért vagyok a párja hogy ezeken átsegítsem.

2020. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Béla211 ***** válasza:
100%

Hány éve vagytok együtt? Eddig soha nem volt ilyen? Egy pofon volt útána meg állt esetleg rögtön el is ment?

Mert akkor való színűleg magától is megrémült, hogy ilyet kihoztál belőle.

Üljetek le és beszéljétek meg. Amúgy sokszor a verbális bántás sokkal nagyobb fájdalmat és sérülést okoz mint a fizikai.

Attól ez még nem megoldás, hogy felpofozon.

És ha ez meg ismétlődik akkor elkell gondolkodni, hogy mi legyen. De ezt ne söpörjétek a szönyeg allá szépen beszéljétek át. Amit egymás fejéhez vágtatok azt is.

Ne csak a pofont. Mert az csak egy kétségbe eset még oldás volt.

Próbáld meg át segíteni ezen a rossz idő szakán. De azért azt is világosan vázolt fel előtte, hogy tudod, hogy te is hülye voltál de ha ez többször megismétlődik el hagyod. Azért máskor te se szekirozd direkt az sem megoldás. Verbális bántalmazás is van és te valami hasonlót csináltál.

2020. nov. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13.

2.5 éve vagyunk együtt és eddig még sosem volt ilyen. Miután megütött egyből bement a szobába és mindketten sírtunk (elég érzékenyek vagyunk). Tudom, hogy én is rohadtul megbántottam őt, seggfej voltam és ezért kaptam egyet. Másnap reggel ő borult a nyakamba és ma is egész nap erről beszélgettünk, mert nem tudunk még tovább lépni. Persze arról is, hogyha mondja, fejezzem be a viccelődést, mert átléptem egy határt, akkor nem feszítem tovább a húrt, és bármennyire ideges, nem üt meg megint, mert nincs helye a bántalmazásnak.

Szerintünk így vezettük le a hetek óta felgyülemlett stresszt, egymáson, ami a legrosszabb.

2020. nov. 14. 21:10
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Magyarázd már el neki, hogy legyen végre férfi. Ilyenkor nem ütünk, hanem elkapjuk a másikat, és rendesen megdugjuk, hogy érezze a törődést! Veszekedést így zárunk le, nem csapkodunk, mint valami rossz strci!
2020. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Béla211 ***** válasza:
100%
Remélem rendezni tudjátok a kapcsolatotokat. És többet nem lesz ilyen. Nálunk egyszer volt hasonló 3 éve előtte sem volt ilyen. Meg utána sem 11 éve vagyunk együtt.
2020. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!