Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Te hogy reagálnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Te hogy reagálnál, ha a barátodnak egy vita folyamán eljárna a keze? Egyszer megbocsájtanád? Én is provokálgattam, szóval nem csak úgy magától történt, de nem hittem volna, hogy így meghülyül.

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 01:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy egy kapcsolatban nagyon fellehet húzni a másikat, de egyáltalán nem normális dolog. Beszéld meg vele, hogy soha többet, és ha mégis, akkor hagyd el.
2020. nov. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Ha direkt provokáltad és erre játszottál, hogy lekeverjen egyet, azaz direkt szétcincáltad az idegeit, majd ahelyett hogy magadba szállnál és ezen elgondolkoznál, hogy mi a fenéért is csináltad ezt, itt írogatsz, akkor megérdemelted.


Nem vagyok egyáltalán az erőszak híve, de aki ilyen gyökér mint te aki direkt kiharcolja hogy kapjon egyet az meg is érdemli.

2020. nov. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Kettes, biztos az a gyökér, aki provokálja a másikat, nem pedig az, aki enged ennek a provokációnak?

A másikra kenni a hibáinkat mindig egyszerűbb. :)

2020. nov. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyértelműen az a gyökér aki szándékosan provokál.

Mi az istenért kell szó szerint a végletekig kiidegelni valakit? Megérdemelte a pofont. Hátha egy kicsit helyrezökken az agya és legközelebb majd elgondolkozik azon hogy viselkedik

2020. nov. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Persze, megbocsátam, miután kivertem pár fogát.
2020. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem járna el a keze.


Ha “eljárós” lenne, el sem jutottunk volna barátságig, nem hogy együtt élésig...

2020. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Verekedésben csak akkor van második esély, ha legalább voltam olyan tökös gyerek, és visszaadtam. Na nem ilyen hajtépős r|banckodásra gondolok, hanem hogy úgy szájba vágom, hogy atomjaira hullik az agya. Akkor kvittek leszünk és eldönthetjük, hogy ez a kapcsolat így oké-e?

Arra ne várj, hogy ha kaptál egyet, majd beálltál a sarokba sírni, akkor ez nem fog újra megismétlődni. Meg fog. Mert így szabályozható vagy, és ezt ő is tudja. Az egyetlen rizikó, hogy elhagyod, de ha mindenki így tenne, nem létezne a "családon belüli erőszak" fogalma.

Leírod azért, mi volt ez a provokálás?

2020. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, legközelebb nagyobbat kapsz. Aztán vagy túléled, vagy nem. Ha kell ez neked, akkor hajrá!
2020. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%

Én is provokálgattam, szóval nem csak úgy magától történt


Tehát a pali nem verekedős, te egy szánalmas agyhalott nyomorék vagy, aki helyre lett pakolva és ez nem tetszik. Sajnálom, jah, nem. Egyet értek azzal aki azt írta hogy megérdemelted. Legközelebb nem provokálsz ki verekdést ha nem bírod hogy felpofoznak.

2020. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagy rossz napunk volt mindkettőnknek és ő elég nehéz időszakon ment keresztül. Direkt ércelődtem vele olyan dolgon, ami idegesíti, de én csak béna poénnak szántam, azt hittem nem veszi komolyan. Utána összevesztünk elég durván, sok sérelem fel lett hozva, csúnyán visszaszóltam neki, hogy még jobban felhúzzam, hátha abbahagyja, és erre elcsattant egy pofon.

Nem adtam neki vissza, sosem verekedtem és sosem értettem a fizikai erőszakot. Reggel ő jött bocsánatot kérni, hogy felképelt és ne haragudjak. Én is egy hülye pöcs vagyok. :(

2020. nov. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!