Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik barátom nagyon hízik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom nagyon hízik a párkapcsolatában. Hogyan kérdezhetnék rá tapintatosan, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom tavaly összejött egy nála 16 évvel idősebb ilyen daddy típusú kövér fickóval és azóta nagyon gyorsan hízni kezdett. A srác 21, a pacák 37. Mielőtt összejöttek a srác sokat sportolt és vékony izmos volt. Most együtt vannak már picivel több, mint egy éve és már hízott 14 kilót. És az a baj, hogy azt látom, hogy nem érdekli, hogy így csúszik lefele.

Látszólag boldog a párkapcsolatuk és jól érzi magát általánosságban, de én mégis szeretnék puhatolózni kicsit, hogy minden oké. Csak nem tudom, hogy közelíthetném meg a dolgot.



2020. okt. 31. 14:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen volt, 30 kilót hízott 4 év alatt. Most már ő is helytelenül táplálkozik, mint én, sajnos.

És persze így tetszik magának. :(

2020. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Ha valaki önképével nem fér össze, hogy dagadt legyen, az nem lesz dagadt. Hamarabb kiugrana az ablakon, minthogy elfogadja magát. Aki nem vonzódik testesebb emberekhez, annak meg nem lesz olyan párja. Aki viszont testes, vagy testesebb párt választ magának, az bizony direkt úgy érzi jól magát, vagy direkt a testesebb alkatúaktól tud csak felizgulni. Nem az atlétáktól. Amúgy is a férfiak 95% a hájas, telt, gombócszerű idomokra izgul, ezeket hívják heteróknak, és láss csodát, a melegek bizonyos hányada szintén nem izgul a botsáskákra, meg mindenféle sportolói szálka, ér, izomtónus és bordabemutató anatómiára. Nem tudnak rá felizgulni, érted? Nekik az nem pozitívum, ha vki olyan.


Nem magamat védem, nehogy azt hidd, h én is valami macilaci vagyok, csak egyszerűen láss bele a fejükbe, nekik bizony ez tetszik, azt kész.


Unalmas már ez az örökös túlsúlyossági probléma, amikor valójában a fiúk, férfiak 90%-a (nézz csak végig az utcán) egész életében azzal küzd, hogy kitörjön valahogy a genetikailag kódolt vasággyal 50 kilós formájából, és leimádkozná a csillagot is az égről, csak két kiló valahogy felmenne rája, meg ott is maradna.

2020. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó válaszoló, én ha körülnézek az utcán azt látom hogy a férfiak jelentős része túlsúlyos v elhízott, még a fiatalok között is sokan, idősebbek között meg pláne
2020. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

10es.

Sok éves barátok vagyunk. Én úgy gondolom elég mély a barátság, ennek ellenére nem panaszkodott sosem max hétköznapi apróságokról. De azt is ritkán. Volt már h áthívtak magukhoz vacsorára meg iszogatni úgy hogy csak 3an voltunk és akkor sem jött elő semmi. A faszi elkényezteti és elhalmozza igazából. Púpos adag ételek meg repeták utána még megkínálja sütivel. Amiből persze haverom eszik utána meg panaszkodik h mennyire tele van és a fickó úgy bánik vele mint egy hímes tojással.

Egyébként régen is együtt jártunk futni meg kondiba, csak miután összejöttek nem sokkal elkezdte lemondogatni az edzéseinket aztán meg teljesen el is tűnt. Persze sokáig hívogattam hogy jöjjön de egy idő után megunja az ember. Mostanra meg már nem lehet kirobbantani mert lusta ilyen téren.

2020. nov. 2. 00:14
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rendben van minden. De az is lehet, az idősebb így gondolkodik : jó és helyes srác, és ismerve a melegek ízlését,még valaki elcsábítaná, akkor inkább legyen ő is dagi,mert azok nem olyan kapósak.Bebiztosítom magamnak a jót, közösen punnyadunk otthon, lehet, szex már kevés van,de akkor sem félek,hogy elcsábítják.

Hallottam már ilyenről. A barátod pedig ne panaszkodjon,hogy tele van, hanem ne egyen annyit. Akkor igazi egy kapcsolat, ha egyik fél sem adja fel magát és nem adja le az igényeit.

Bizony, ez 21 évesen az önértékelés hiánya, mert nem hinnném lobogó, vak szerelemnek !

2020. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell itt rémeket látni. Lehet ők egy ilyen dinamikájú kapcsolatban érzik jól magukat. A fickó élvezi hogy gondoskodhat meg elkényeztetheti a haverodat, ő meg élvezi hogy gondoskodnak róla és elkényeztetik. Van ilyen. Te magad is daddy-nek írtad a csávót.

A súlygyarapodással kapcsolatban, amit meg a 12-es írt. Ha kibogozod a zagyvaságból akkor a releváns dolgokban van ráció. Haverod vonzódik ehhez a kövér férfihoz, akkor valószínűleg más kövér fickókhoz is vonzódik. Vagyis nem találja visszataszítónak az ilyen alkatot. Ebből meg elképzelhető hogy magán sem zavarja annyira lehet még tetszik is neki hogy hasonlítani kezd azokra a férfiakra akikhez ő vonzódik.

Szerintem fölösleges feszültséget kelteni a barátságotokban emiatt.Ha boldognak látod akkor ne kavarj be. Majd ő tudja. Abból amit leírtál én simán el tudom képzelni hogy még bőven fog hízni. Úgyhogy inkább szokj hozzá és fogadd el olyannak amilyen, a barátság erről szól.

2020. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha nekik így jó, akkor fogadd el. Egyébként csak a barátod hízott vagy a faszija is? És mennyire kövér az illető?
2020. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Erre még nem gondoltam, hogy a párja keze aktívan benne lenne a dologban. És ilyen félig-meddig rosszindulatból. De sose éreztem azt, hogy kiegyensúlyozatlanok lennének az erőviszonyok náluk, szóval ebben nem vagyok biztos. Mármint persze van egy ilyen fiatalabb-idősebb felállás, de azt nem éreztem, hogy ez azt is jelentené, hogy kevesebb beleszólása van a dolgokba a haveromnak.

Utolsó, nem tudom hogy a párja hízott-e. Ha igen, akkor nem olyan sokat, hogy feltűnjön. Mondjuk alapból elég kövér, szóval lehet csak nem látszik rajta. Nyáron egyszer feljött a téma, pont haverom hízása kapcsán és akkor szerintem azt mondta, hogy 142. De lehet nem jól emlékszem.

2020. nov. 5. 21:07
 19/20 anonim ***** válasza:
Csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni, ha nekik így jó, fogadd el. Van egyébként olyan, hogy hízás-fétis, még így meleg körökben is.
2023. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Áh, szerintem már régen szétmentek. Bár kíváncsi vagyok mennyire hízott el végül a gyerek xD
2023. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!