Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik barátom nagyon hízik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátom nagyon hízik a párkapcsolatában. Hogyan kérdezhetnék rá tapintatosan, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom tavaly összejött egy nála 16 évvel idősebb ilyen daddy típusú kövér fickóval és azóta nagyon gyorsan hízni kezdett. A srác 21, a pacák 37. Mielőtt összejöttek a srác sokat sportolt és vékony izmos volt. Most együtt vannak már picivel több, mint egy éve és már hízott 14 kilót. És az a baj, hogy azt látom, hogy nem érdekli, hogy így csúszik lefele.

Látszólag boldog a párkapcsolatuk és jól érzi magát általánosságban, de én mégis szeretnék puhatolózni kicsit, hogy minden oké. Csak nem tudom, hogy közelíthetném meg a dolgot.



2020. okt. 31. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg minden oké. A pasi kövér, valószínűleg zabál. A haverod pedig mivel vele van, ezért szintén elkezdett zabálni.
2020. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért, de mi közöd más testéhez? Engem baromira irritál amikor azt kérdik híztam-e, bármilyen finoman is teszik. Én is látom magamon, nem kell szólni.


Ha igazán jó barátod lenne, aki miatt aggódhatsz, mert olyan közeli, akkor meg mernéd egyenesen kérdezni. Bár akkor nem kéne mert elmondaná ha baj van.

2020. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem azért aggódom vagy furcsállom a szitut, mert kicsit meghízott. Az nem érdekel. Csak egyrészt egy év alatt majd 15 kilót hízni szerintem azért durva. Másrészt nagyon éles a váltás. Régen mindig odafigyelt az étkezésére, most meg ilyen hatalmas adagokat eszik meg sok gyorskaját. Na meg semmit nem sportol és a pasi mindenhova kocsival hordja.
2020. okt. 31. 15:09
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Semmi fura nincs benne. Alkalmazkodott a palijához. Ennyi. Szerelmes és hülye. Majd ha szétmennek akkor majd szívja a fogát hogy egy elhízott disznó lett és senkinek sem kell.
2020. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg hetero párkapcsolatban is látom hogy a pasik elkényelmesednek és elkezdenek meghízni. :D Szerintem ha minden rendben van akkor itt is valami hasonló dolog lehet.
2020. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább arról szól, hogy túl rendben van minden.

Ha neki megfelel, nem tehetsz sok mindent. Ha vége lesz a párkapcsolatnak, valószínű ő is rájön, hogy ez rohadt előnytelen meg egészségtelen, aztán jön egy újabb év, amikor majd összekapja magát.

2020. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet am hogy mindig is a macik tetszettek neki. Az olyan csávókkal meg az a tapasztalatom hogy gyakran egy idő után maguk is eléggé meghíznak.
2020. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Együtt híznak :) Ez amúgy hetero pároknál is nagyon gyakran fordul elő
2020. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy haverom hasonlóan élt kapcsolatban,kb két évig,amikor elkezdett hízni.A párja vékony srác volt, ő pedig kb 20 kg-ot hízott egy év alatt.

Aztán meglett az oka, bánatháj volt. Mivel unalmas lett a kapcsolat és a párja kikacsingatott, így ő elkezdett enni,elég sokat. Egyik sem akart szakítani, a megszokás miatt.

A végén egy harmadik jött a képbe a párjánál,szakítottak, akkor fogyott vissza és most ismét normál alkatú.Csak éppen nem akar több kapcsolatot, mert csalódott nagyon.

Ez az unalommá válás is lehet egy opció, esetleg. Mert kifelé lehet mutatni sok mindent, a haveromék is látszólag szép és boldog pár voltak, aztán mégis mi ment a felszín alatt....

2020. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

9-esnek igaza van. Nem tudhatod mi megy a színfalak mögött. Mondjuk lehet egész jól belelátsz a kapcsolatukba ez azon múlik mennyire mély a barátságotok. Ezt te tudod. Viszont nagy baráti társaságban egyértelműen nem fog semmi kiderülni. Minél kevesebben vannak körülöttük annál inkább a valódit mutatnák szerintem. De fullosan így se úgy se fogsz belelátni. Egy mély meghitt beszélgetés kettesben haveroddal rávilágíthat dolgokra.

Mozgással kapcsolatban azt tudod tenni h említed néha h voltál sportolni vagy mész sportolni és h milyen jó volt blabla meg ajánld fel neki h tartson veled kérdezd meg h nincs-e kedve. Lehet csak hívni kell. Persze ne dugd le a torkán a dolgot.

2020. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!