Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miután beleélveztetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután beleélveztetek a partneretekbe, egyből kihúzzátok, vagy jobban szeretitek összebújva megvárni, amíg magától kicsúszik?

Figyelt kérdés

#Beleélveztetek
2020. okt. 24. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Amíg bent marad mozog a csípőm, majd egyszer csak kucsusszan
2020. okt. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A helyzettöl függ. Szeretek összebújva még akkor is, ha benne van a farkam elszunyálni, és ezt a barátom is élvezi. Ha viszont a szex után fürdeni megyünk együtt, az sem semmi ám !
2020. okt. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mikor milyen kedvünk van változó.
2020. okt. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Változó, attól is függ hogy a partner mit akar. Ha akarja hogy mozognak benne még akkor természetesen nem húzom ki, de egyébként szeretem összebújva megvárni amíg lekókadok.
2020. okt. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Mindig megvárom "bent" míg lelankad, lényegében magától csúszik ki

Passzív fél sose mondta hogy húztam ki utána, nekik is izgató ahogy lüktet még

Kéznél mindig van törlő ne folyjon vissza a lepedőre

2020. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Többnyire kihúzom és megmosom
2020. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Összebújáspárti vagyok. Csak akkor húzom ki utána, ha mondjuk sietünk valamiért, vagy ilyesmi.
2020. okt. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is összebújáspárti vagyok. Amikor elélvez mindig bennem marad.. Átölel és szorosan hozzám bújuk, hogy ne csússzon ki. Persze ha gyors élvezésre vágyik és siet valahová akkor belém élvez és megy a dolgára. F/60
2022. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom míg kicsúszik
2022. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!