Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokta mosni a párotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokta mosni a párotok a hüvelyét, miután beleélveztek?

Figyelt kérdés
Mióta fogamzásgátlót szed a párom, néha benne megyek el, és utána nem mossa meg magát, csak visszahúzza a bugyiját. Ilyen barátnőm nekem még nem volt, és szerintem ez nem túl gyakori, hogy valaki nem érez ingerenciát arra, hogy megmossa magát. Kérdeztem tőle, azt mondja, hogy felesleges, a bugyit naponta cseréli és pisilés közben úgyis kijön a nagyja. Megnéztem a szennyesben a bugyijait és egy csomón látszik, hogy kifolyt belőle az ondóm... más sem foglalkozik a mosdással az eset után? Engem nem zavar amúgy (így olyan helyen is szexelhetünk és elmehetek akár benne is, ahol mással nem), nem azért kérdezem, csak fura.
2020. ápr. 30. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelyét nem szokta kimosni, hanem szex után kimegy a wc-re kinyomja amit tud megtörli magát kívül és ennyi
2020. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arany középút... Elég "kinyomni" ami kijön (a nagy része kijön) és utána tusolni. Nem kell konkrétan a hüvelyt kimosni. Sőt kifejezetten káros is sűrűn "belül" kimosni mert megborítja a hüvelyflóra egyensúlyát (az ondó viszont nem). Higiénia fontos, az igényesség fokmérője, de nem kell átesni a ló túloldalára sem.
2020. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szokott.
2020. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Belül nem mosom ki, mert felborul a hüvely ph. Megpróbálom kinyomni a nagyját utána kívül megmosakodom, teszek be egy tisztasági betétet hogy ne a bugyim legyen olyan.
2020. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudjátok, hogy az ondó is lúgosabb, mint a hüvelyflóra?
2020. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hüvelyemet nem. Ahogy írták: zuhany alatt "kinyomom" (jézusom, de szarul hangzik:D) és megmosakszom. Utána már ami folyik, azt simán felfogja a tisztasági, de nem szokott jelentős mennyiség jönni utána.

Én nem szívesen aludnék el úgy, vagy mennék el valahova, hogy közben még nagyban folyik a cucc, egyszerűen kényelmetlen. De ha rögtön elmegy pisilni, akkor a nagyja ugyanúgy kijön, szóval egy gyors menetnél az simán elég lehet.

2020. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az előttem szólónak igaza van. Ha valaki érzékenyebb típus, bizony az ondó is rendesen fel tudja borítani a pH-t, főleg, ha gyakran van szex. A hüvely savas, az ondó meg lúgos. De ez eléggé hüvelyflóra-függő, a legtöbb nőnek azért nem okoz gondot.
2020. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pszichomókusok szerint a férfiak általában nagyobb higiéniai ingerenciát éreznek egy aktus után, mint a nők, akik inkább még további intimitásra vágynak.
2020. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem itt hol a gond. Majd egyszer elmegy fürdeni...

30f

2020. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!