Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok,ti találkoztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,ti találkoztatok már csúnya fasszal?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen hogy nézett ki?

2020. okt. 13. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
én borzasztó válogatós vagyok fasz terén szóval én élőben még nem is láttam olyat ami nagyon tetszene
2020. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Előben nem nagyon találkozok, de snapen gyakran kapok ilyen képeket, s volt ami számomra csúnya volt. De ez olyan dolog, amiről az illető egyáltalán nem tehet. Szóval sose mutattam ki nem tetszésem.

Egyébként volt olyan, ami nagyon görbe volt, vagy pl aránytalanul vastag, makk nem volt szép, túl pici volt, színe nem tetszett, stb...

2020. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem számít hogy milyen, aktívként de a két legextémebb

Gyerek fütyi makk volt a vége utána durván szélesedett mint egy répa.

A másik nagyon meglepődtem mert nem tudtam hogy van ilyen messze még 10cm se volt.

Ja és volt egy foltos azt hittem beteg, de így született.

2020. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!!
2020. okt. 13. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a hotbullon kb. 90%-uk csúnya szerintem, bár az az oldal amúgysem a minőségről híres...
2020. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami alaktalan az nem igazán jön be
2020. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem azt mondják szép farkam van. Az első srác aki leszopott azt mondta mindig ilyet akart. :D Azóta sokan dícsérték így elhiszem hogy szép.


De ja láttam. Sok fitymaszűkületest. Meg amikor két vágása van úgymond. Azaz nem egy nyíláson jön a pisi se meg semmi. Aztán van ami egyszerűen színre gáz mert betegesen fehér pl. Volt pár :)

2020. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fitymaszűkületes pasi sok van, de nem csak melegek közt, ami nagyon gáz, nem értem hogyan tudnak vele dugni.

Egy olyannal találkoztam még, ahol szerintem rosszul sikerült a körülmetélés, mert a fitymaféknél eléggé meg volt vastagodva.

2020. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokszor volt már olyan, de én sem szóltam róla, mert szerintem bunkóság.

Nekem a fitymaszűkületes nagyon nem tetszik, meg volt olyan is, ami nagyon eres volt, na az se jön be annyira.

2020. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt dolgom egy olyannal, ami még mereven is lefelé görbült és még oldalra is ferde volt. Ahhoz nem nagyon volt kedvem.
2020. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!